З’явився накип в пральній машинці

Появилась накипь в стиральной машинке

Накип є «грозою» багатьох домашніх приладів: чайників, посудомийних машин, пральних машин тощо Накип – це білий наліт, який перешкоджає нормальному функціонуванню техніки, а іноді навіть призводить до серйозних поломок. У даній статті ми розглянемо вплив накипу на пральну машинку, причини її виникнення та способи усунення даної несправності.

Наслідки накипу:

Не потрібно думати що з кранів тече чиста вода, а кількість іонів в його складі визначає жорсткість води. Накип осідає на нагрівачі якого пристрою таким чином: спочатку бікарбонат кальцію і магнію розкладаються, після цього вони переходять у форму елементів, які практично не мають розчинність – і ми можемо побачити бікарбонати у вигляді осаду на дні приладу.

Якщо тече вода з пральної машини, значить накип утворилася на водонагрівальної елементі апарату. У фактор ризику потрапляють і інші деталі, так як всі деталі у всій техніці пов’язані між з собою.

Якщо накипу утворюється дуже багато, то це призводить:

  • До більшого споживання електроенергії;
  • До збільшення споживання порошку та миючих засобів;
  • До негативному впливу на білизну;
  • До підвищеному ризику поломки пральної машини, зокрема потрібно заміна тена .

Профілактика накипу в пральній машині:

Додаєте в лоток для порошку спеціальні таблетки, які усувають накип.
Встановіть спеціальні магнітні пом’якшувачі води, вони за допомогою впливу магнітного поля усувають елементи магнію та інших сполук, тому накип не утворюється.
Якщо у вас виникла проблема з появою накипу, ви завжди можете звернеться до сервісного центру з ремонту пральних машинок, вам допоможуть швидко і якісно.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис