Ремонт кавоварок

ремонт кофеварок ТопСервис

 

Сервісний центр “Мій -Сервіс” ремонтує будь кавоварки і кавомашини всіх світових виробників (Bosch , De’Longhi , dolce gusto , Gaggia , Jura , Krups , Melitta , Philips , Russell , Hobbs , Saeco , Saturn , Scarlett , Siemens , Vitek , Zelmer та інших )

Більшість кавоварок надходять до нас в ремонт з такими поломками :

Не працює кавомолка , що не меле каву (від 340 грн)
Вода не гріється , потрібна заміна бойлера (від 320 грн)
Ні подачі води , несправна помпа ( від 410 грн)
Вода протікає , потрібна заміна прокладок або клапана (від 200 грн)
Кавоварка не включається (від 150 грн)
Злетіла прошивка в кавомашині (від 220 грн)
Потрібна повна чистка системи (від 250 грн)
Проблеми з центральною платою (від 280 грн)
У механізмі кавоварок закладено сложнейшее пристрій. Воно програмується на певну кавову дозу , помел і спосіб приготування . Складний пристрій відремонтувати не під силу будь-якому фахівцеві . Ремонт кавоварок слід довіряти виключно кваліфікованим професіоналам , що мають величезний досвід ремонту кавоварок . Це пов’язано з тим , що існує безліч різних видів цих чудо- машин. Тому ремонт кавоварок у Києві різних виробників суттєво відрізняється.

Виникнення поломки і необхідність у здійсненні ремонту може бути з кількох причин. Найчастіше поломка відбувається зважаючи неправильного поводження з технікою. Не слід засипати в неї сирої кави в зернах або заливати НЕ профільтровану воду. Кава повинна бути сухим і просмаженим . Після використання слід в обов’язковому порядку видалити використану каву , промити піддон для зливу і протерти поверхню ганчіркою. Так само необхідно періодично здійснювати професійну чистку кавоварки ( декальцинацію ) . В іншому випадку ремонт кавоварок знадобиться набагато раніше. Так само причиною поломки може послужити природний знос деталей і помилки в налаштуванні параметрів роботи .

Умовно ремонт кавоварок ділиться на легкий і складний . При легкому ремонті повне розбирання техніки не потрібно. Це заміна мережевого шнура , вимикача , лампочок індикатора , теплових запобіжників. Так само до легкому ремонту відноситься очищення апарата від накипу. При складному ремонті може виникнути необхідність в заміні електронагрівального елемента, або елементів електронної схеми за наявності системи електронного управління . У будь-якому випадку ремонт кофеаппаратов – це кропіткий процес , що вимагає кваліфікованих маніпуляцій.

Ремонт кавоварок вимагає проведення тестування на сучасному стенді. Це дозволить швидко і безпомилково виявити причину дефекту і приступити до основної частини ремонту. Тривалість ремонту залежить від багатьох обставин , основним з яких є необхідність в оригінальних запасних частинах .

Механізми помелу кави і його подачі , тиск води і її висока температура , програмування процесів – все це вимагає високої кваліфікації при здійсненні ремонту . Саме тому так важливо вибрати професійний сервісний центр , в якому працюють кваліфіковані співробітники . Тільки так ремонт кавоварок в Києві не тільки побутових , а й професійних , буде здійснено якісно в найкоротші терміни. Якісно виконаний ремонт – це запорука подальшої тривалої експлуатації Вашої кавоварки.

Так само ремонтуємо вендингові кофеавтомати з виїздом .

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*


Мой-Сервис