Ремонт моніторів

Ремонт мониторов

 

Сервісний центр “Мій -Сервіс” ремонтує будь-які плоскі монітори ( рк , плазмові , LCD , LED) всіх світових виробників (Acer , Apple iMac , Asus , BenQ , Dell , HP , LG , NEC , Philips , Samsung , Viewsonic та інших )

У більшості випадку монітори надходять в наш сервіс з такими несправностями :

Монітор не включається ( несправний блок живлення , центральна плата … ) від 140 грн
Немає підсвічування в моніторі ( потрібна заміна інвертора , ламп підсвічування … ) від 160 грн
Монітор сам вимикається (від 150 грн)
Чи не якісне зображення на екрані (від 150 грн)
Проблеми з монітором після стрибка напруги в мережі (від 140 грн)
Причиною появи поломки рідкокристалічного монітора може стати не правильне поводження з технікою , проте в більшості випадків вина лежить на фірмі-виробнику . Збірка проводиться з деталей різних виробників, тому якість часто знижується. Тому в більшості випадків ремонт РК- моніторів грунтується на заміні елементів , що вийшли з ладу.

До найбільш поширених несправностей рідкокристалічних моніторів належать дефекти пайки або збірці, заводський брак , помилки , допущені в схемі управління або механічні ушкодження. У будь-якому випадку ремонт плоских моніторів починається з детальної комп’ютерної діагностики . Після проведення ретельного аналізу та виявлення проблеми професійні працівники приступають до ремонту.

Існує кілька типових несправностей рідкокристалічних моніторів. Найбільш поширеною проблемою є несправність блоку живлення , що в свою чергу , може призвести до вигоряння первинних електричних мереж. При цьому внутрішні ланцюги можуть бути справними .

Не менш рідко потреба у ремонті виникає через поломки інвертора напруги , який забезпечує подачу напруги до ламп підсвічування. Таку поломку легко може визначити і власник рідкокристалічного монітора – це темний екран , але якщо направити на нього промінь світла , можна розрізнити предмети або навіть текст. Проте самостійно з виниклою проблемою впоратися неможливо. Требуется професійний ремонт LCD і LED моніторів. Нерідко виходять з ладу і самі лампи. Причиною може стати або механічне пошкодження екрану , або робота на більш високих рівнях яскравості. При цій поломці екран при включенні комп’ютера залишається темним.

Причиною поломки рідкокристалічного екрану може стати плата управління . У даному випадку незмінно виникають проблеми із зображенням на рідкокристалічному екрані – неправильне дозвіл , зміни в частоті і параметрах.

Найбільш небезпечними є механічні пошкодження . Вони можуть виникати через падіння , попадання води , піску та іншого бруду . У цьому випадку на екрані зображення стає спотвореним , проявляються смуги або розлучення. Не рідко дані дефекти не усунути.

Ремонт РК- монітора не слід довіряти фахівцям на дому. Він повинен виконуватися у спеціалізованому сервісному центрі при використанні високотехнологічного обладнання. Час, витрачений на ремонт монітора , може відрізнятися в залежності від поломки.

Нюанс : бувають випадки коли клієнт здає в ремонт монітор , але на самому справи проблема в комп’ютері або несправний ноутбук , які не передають сигнал на монітор. Для перевірки можете просто спробувати підключити монітор до іншого пристрою .

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*


Мой-Сервис