Ремонт мікрохвильових печей

ремонт свч

 

Мікрохвильові печі на багато рідше виходять з ладу , ніж інша побутова техніка. Проте їх ремонт не менш затребуваний , адже техніка вельми поширена . У більшості випадків кваліфікований співробітник швидко і без праці усуває всі несправності . Тому не варто намагатися розбирати пристрій самостійно.

“Мій -сервіс” ремонтує мікрохвильові печі в Києві будь-яких виробників (Bosch , Candy , Delfa , Electrolux , Gorenje , LG , Liberton , Panasonic , Samsung , Scarlett , Supra , Vitek , Whirlpool , Zelmer тощо) Усуваємо будь-які поломки .

Сервісний центр з обслуговування свч печей допоможе позбутися від будь-якої несправності . За статистикою , існує декілька поширених поломок . Частина з них виникають в слідстві не правильного поводження з мікрохвильовкою .

СВЧ піч іскрить ( прогоріла слюда ) від 240 грн
Їжа не нагрівається (проблема з магнетроном ) 310 грн
Піч не включається ( запобіжник , трансформатор … ) від 300 грн
Не працює функція гриль ( від 140 грн)
Не працюють кнопки або тумблер (від 150 грн)
Крім цього, не рідко таймер ламається. Проблема виникає з його редуктором або двигуном. При цьому потрібна заміна таймера. Іноді поломки спостерігаються у шестерні редуктора . Якщо відпадає все частина шестерні – то можна спробувати виконати ремонт , не вдаючись до заміни деталі. Замість зубчики встановлюється металевий елемент .

Сервіс з ремонту мікрохвильових печей так само може знадобитися через слабку конструкції вентиляторів. Якщо вони не досить добре охолоджують техніку , корпус може сильно нагріватися . Буває у вентилятора просто відпадає одна лопать , відбувається пошкодження підшипників або виходить з ладу двигун. Для того , щоб позбутися від неприємностей , слід здати мікрохвильову піч в ремонт. Фахівці вироблять розбирання і усунуть несправність .

Можливо поява не характерного гулу при роботі пристрою. До цього може призвести залипання контактів. Їх можна почистити. Не виключено замикання , що виникло в трансформаторі .

Часто зважаючи слабких петель може перестати закриватися дверцята . Проблема з її засувкою є поширеною , при цьому потрібна заміна компонента.

Власники цієї техніки часто страждають від перегорання лампочки. Однак така несправність не робить вплив на працездатність печі , тому в ремонт з цього приводу звертаються вкрай рідко.

Для того щоб мікрохвильовка якомога довше не виходила з ладу , не слід різко закривати дверцята і залишати техніку під впливом прямих сонячних променів.

Цена работы: 299 грн
 1. Петро Відповіcти

  Добрий день ! Підскажіть будь ласка . Мікрохвильова піч має дверцята з подвійним склом , розбилося зовнішнє. Внутрішнє скло екрановане (сіточка) є ціле. Чи можу я замінити розбите скло (зовнішнє) звичайним в домашнйх умовах ?

   • Администратор Відповіcти

    Доброго дня.
    Навряд.

   • В'ячеслав Відповіcти

    Чи є можливість замінити плату управління на delonghi mw450?

     • Администратор Відповіcти

      Добрый День!!
      Нет.

     • Мар`яна Відповіcти

      Добрий вечір, підкажіть будь ласка, хлопць поклав продукти на деко й поставив в мікрохвильовку…. вона почала диміти, продукти згоріли, датчик вимкнувся… що може слугувати причиною поломки m182dn samsung???

       • Администратор Відповіcти

        Добрый День!!
        Возможно проблема в слюдяной пластине, замена от 200 грн, точнее после диагностики.

       • Лариса Відповіcти

        Добрий вечір скажить будь ласка у нас іскрить СВЧ чи можна у вас придбаои запчастини і від ремонтувати дома СВЧ ДЕЛФА

         • Администратор Відповіcти

          Добрый день!
          Запчасти не продаем, на дому не чиним.
          Сдавайте в сервис по деньгам от 200гр.,

         Задайте вопрос

         *


         Мой-Сервис