Ремонт телевізорів

Ремонт телевизоров

Сервісний центр “Мій -Сервіс” ремонтує будь телевізори в Києві як у майстерні так і з виїздом додому до замовника . Працюємо з усіма брендами: Apple , BBK , Dex , Ergo , Hyundai , LG , Mystery Electronics , Panasonic , Philips , Samsung , Sharp , Sony , TCL , Toshiba та інші .

Найпопулярніші поломки телевізорів :

Розбита матриця (від 820 грн)
Телевізор не включається або сам вимикається (від 320 грн)
Пропало зображення але звук є ( від 380 грн)
Немає звуку (від 270 грн)
Розбовталося гніздо (від 250 грн)
У роботу беремо жк , LED , 3D , плазмові телевізори та кінескопні старі моделі .

Телевізори присутні в кожному будинку , часто їх кілька в сім’ї. Дана техніка працює щодня по багато годин поспіль, тому і виходить з ладу . На даний момент ринок техніки переповнений різними телевізорами – це лазерні , проекційні , плазмові і рідкокристалічні телевізори .

Не дивлячись на велику різноманітність виробників і моделей , основною причиною виникнення поломки залишається порушення правил експлуатації техніки . Це наявність пилу і шерсті тварин в корпусі , перегрів плати , проникнення вологи або рідини. Несправність може з’явитися через відсутність стабілізатора напруги – міська електромережа вельми не надійна .

Буває , коли картинка пропала але звук залишився . У такому випадку можлива поломка видеоусилителя чи блоку кольоровості . Іноді відбувається навпаки – звук відсутній , але з зображенням все в порядку. У цьому випадку можливий вихід з ладу підсилювача низької частоти або звукового процесора. Ремонт таких несправностей робиться в строк 3-5 днів.

Володарі телевізорів можуть зіткнутися з спотворенням зображення. Це може виникнути з різних причин. Визначити несправність можна за характером що з’явилися дефектів. Так про несправність кадрової розгортки може свідчити горизонтальна смуга при відтворенні або розбіжність розміру зображення з розміром самого екрана. Це може бути наслідком нестабільної напруги мережі . Якщо ж смуга є вертикальною , трансформатор точної розгортки є несправним . Іноді проблеми виникають не з електронікою а з матрицею телевізора.

Майстер з ремонту телевізорів може знадобитися , якщо на екрані при роботі техніки спостерігається лише один колір. Це може бути наслідком несправного видеоусилителя або процесора.

Наша майстерня ремонтує як плоскі телевізори так і кінескопні . Так само чинимо домашні кінотеатри , проектори і жк монітори.

Цена работы: 299 грн
 1. Віталій Відповіcти

  Продам на запчастини Sony Trinitron KV-29FX64E
  В робочому стані, втрата емісії кінескопа… 500грн., Торг.
  Раїси Окіпної, 3В, поряд з М.Лівобережна.

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день! Спасибо, не заинтересованы.

   • Дмитрий Відповіcти

    Добрий день розбитий екран талевізора SAMSUNG UE32EH400W ,скільки буде коштувати ремонт.

     • Администратор Відповіcти

      Добрый день! Замена матрицы от 7000 грн, под заказ.

     Задайте вопрос

     *


     Мой-Сервис