Ремонт фототехніки

Сервісний центр “Мій -Сервіс” ремонтує фото та відеотехніку будь-яких виробників ( BenQ Canon Casio Fuji General Electric Kodak Leica Nikon Olympus Panasonic Pentax Ricoh Samsung Sony та ін )

Найчастіше усуваємо такі поломки в цифрових , дзеркальних фотоапаратах і відеокамерах :

  • Не працює об’єктив , його заклинило (від 170 грн)
  • Не працює спалах , потрібна заміна лампи або блоку спалаху (від 150 грн)
  • Розбився екран фотоапарата , потрібна заміна дисплея (від 200 грн)
  • Ремонт фотоапаратів після потрапляння води (від 180 грн)
  • Фотоапарат не фотографує , але працює в режимі перегляду знімків (від 140 грн)
  • Об’єктив тріщить , скрипить (від 170 грн)
  • Розмите зображення , нечітке (від 210 грн)
  • Смуги на екрані (від 200 грн)
  • У дзеркальному фотоапараті не працює затвор (від 420 грн)
  • Ремонт відеокамер (від 150 грн)

У сучасному світі нікого не можна здивувати якісним цифровим фотоапаратом. Давно минули ті часи , коли фотографії були дорогою надмірністю. У магазинах техніки представлений широкий асортимент цифрових фотоапаратів різних моделей і марок. Однак навіть сама якісна техніка рано чи пізно потребує професійного ремонту.

Ремонт фотоапаратів в Києві вимагає не лише високої кваліфікації фахівця , але і першокласного обладнання. Це високотехнологічна робота , тому до неї необхідно підійти з усією відповідальністю.

При здійсненні ремонту важливим аспектом є проведення діагностики . У разі ремонту у нас – діагностика безкоштовна . Далеко не завжди власник цифрового апарату знає причину поломки і може конкретно охарактеризувати скарги на роботу фотоапарата. При здійсненні діагностики повинні використовуватися професійні програми , створені фірмою -виробником. За їх допомогою виконується комп’ютерна діагностика , яка є запорукою подальшої адекватної роботи фототехніки. Для проведення діагностики потрібно повністю розібрати фотоапарат. Хороший спеціаліст миттєво визначить , чи дбайливо ставилися до фотоапарата під час його експлуатації та чи проводився раніше ремонт фотоапаратів. Часто наявність смітинок , комах або води є головною причиною поломки.

Особливу небезпеку представляє пісок для об’єктива. Потрапляючи всередину , він здатний виламати зубці шестерень. У цьому випадку може порушитися робота фокуса або зума – фотоапарат не працює , об’єктив не виїжджає / заїжджає , не спрацьовує спалах . Виникає необхідність у заміні деталей.

Не малу небезпеку несе в собі попадання води. При цьому камера не упускають у воду і не заливають рідинами. Волога здатна завдати шкоди металевим деталям , викликати замикання мікросхем .

Помічено , що найчастіше несправність присутня безпосередньо в об’єктиві. Об’єктиви – це поєднання оптичних і електронних вузлів. За своєю складністю об’єктиви мало чим поступаються фотокамері . У більшості випадків зустрічається три найбільш поширених причини виникнення поломки об’єктива. Це забруднення , вихід з ладу приводу або ж блоків лінз. Останні при здійсненні ремонту можна замінити. Нові деталі необхідно замовляти на заводі -виробнику , після чого здійснюється настройка лінз. Деталі на популярні моделі у нас завжди є в наявності.

Ні в якому разі не можна допустити , щоб ремонт фотоапаратів здійснювався аматором. Це може привести до появи більш серйозної поломки і збільшення вартості ремонтних робіт. Саме тому так важливо розпізнати шарлатана і здійснити ремонт виключно в професійному сервісі.

P.S. Наші інженери крім фототехніки і відеотехніки ремонтують біноклі , приціли , мікроскопи та іншу оптику.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*


Мой-Сервис