Наша команда

Якщо ви вважаєте за краще мати справу з серйозною і надійною компанією , а не зі студентом , який на колінах лагодить техніку – тоді варто звернутися саме до нас. Нам вручили нагороду як одному з лідерів галузі в Україні в 2013 році. Ми пишаємося своїм колективом , тому що перші в Україні створили школу юних майстрів. Найдосвідченіші інженери беруть собі в підмайстерню молодих студентів , які починають з простих ремонтів і через рік -два стають повноцінними широкопрофільними інженерами.

У нашій компанії практично відсутній текучка кадрів . При персоналі трохи більше 40 чоловік, не більше 1-2 ротацій в рік ! Такий показник гарантує , що кожен співробітник займається улюбленою справою і віддається своїй роботі на всі 100 %. Таким чином ви можете бути впевнені в якісному обслуговуванні , яке так складно отримати у наших конкурентів.

Наша команда це :

 

Оператор

8 досвідчених операторів-менеджерів. Їх основне завдання – спілкування з улюбленими клієнтами по телефону і в наших офісах.

мастера

24 кваліфікованих майстра. В особливо складних ситуаціях для ремонту збирається консиліум з декількох інженерів. Їхні спільні знання і досвід дозволяють відновлювати техніку навіть у самих безнадійних випадках.

курьер

Кур’єри зі служби доставки оперативно доставляють клієнтську техніку в майстерню, і відремонтовану відвозять назад клієнтам додому.

программист

Програмісти з IT відділу стежать за працездатністю сайту, займаються просуванням, підтримкою і наповненням актуальними статтями.

директор

Наш директор завжди тримає руку на пульсі подій. На кожній квитанції вказані його контакти. Будь-який клієнт по будь-якого питання має можливість з ним зв’язатися і висловити побажання або невдоволення.

юрист

Наш юрист завжди приймає сторону справедливості у врегулюванні суперечок. Таким чином жоден клієнт не відчуває себе обдуреним.
Цена работы: 299 грн

Мой-Сервис