Ремонт проекторів

 

Сервісний центр « Мой- Сервіс» якісно ремонтує проектори в Києві. Працюємо з такими виробниками: Acer , Asus , BenQ , Canon , Dell , Epson , JVC , NEC , Optoma , Panasonic , Sanyo , Sony , ViewSonic , Vivitek і з іншими.

Більшість проекторів надходить до нас з такими несправностями :

Необхідний ремонт центральної плати управління (від 320 грн)
Не працюють кнопки , тумблери режимів (від 200 грн)
Несправний блок розпалювання ( від 380 грн)
Потрібна заміна лампи проектора (від 710 грн)
Ні різкості в зображенні , проблеми з оптикою (від 420 грн)
Згорів блок живлення (від 360 грн)
Мультимедійний проектор стає все більш популярним серед широких мас населення. Дана техніка використовується не тільки під час корпоративних презентацій або семінарів , але і в домашніх умовах. Це прилад , завдяки якому можна забезпечити якісний перегляд відео файлів.

Це пристрій , як і будь-яка техніка , вийти з ладу може в будь-який момент . Частою проблемою, через яку власники даних пристроїв звертаються в ремонт , є вихід з ладу лампи. Це найбільш вразлива деталь . За принципом своєї роботи лампи відрізняються від ламп розжарювання. У проекторах використовуються газорозрядні лампи. Їх вартість починається від 480 грн. Причиною виходу з ладу є не дотримання правил експлуатації та їх технічний знос . Замінити лампу вельми не просто , тому краще всього відвідати сервісний центр .

Так само ремонт проекторів необхідний при виході з ладу оптичної системи. Вартість цього технологічного вузла дорівнює мінімум чверті вартості всього проектора.

Ремонт мультимедійних проекторів гостро необхідний , коли виникає несправність матриці . Це трапляється нерідко з огляду на те , що лампа проектора розжарюється до високої температури , викликаючи перегрів всіх компонентів. Однак у першу чергу піддається небезпеці матриця . Для того , щоб здійснити її заміну , слід здійснити розбирання цілого оптичного приводу. При розбиранні головним є не пошкодити датчики , розташовані поблизу матриці . Втім , вихід з ладу матриці можна запобігти шляхом виконання регулярної профілактики .

Для того , щоб тривалий період часу не виникало необхідності здійснювати ремонт проекторів , слід забезпечити техніці правильні умови експлуатації. Наприклад , проводити чистку проекційного об’єктива. Зробити це можна відрізом сухий м’якої тканини з використанням призначеного для цього засобу для чищення. Так само безперебійну роботу проектора допомагає здійснювати повітряний фільтр. Він запобігає осідання пилу на проекційному об’єктиві та дзеркалі . Даний фільтр , так само як і сам об’єктив , потребує систематичної чищенні . В іншому випадку знижується ефективність роботи системи охолодження і підвищується температура всіх компонентів при роботі проектора.

Суворе дотримання всіх рекомендацій дозволяє використовувати пристрій протягом тривалого часу.

Цена работы: 299 грн
 1. Ярослав Відповіcти

  Есть 2 DLP проектора Mitsubishi EX200U – по изображению розсыпь точок размером в пиксель. Предположительно проблемы с матрицей. Ремонтируете?

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день!
    Ремонтируем. Приносите на диагностику. Если матрица – от 4200 до 7000 грн. в зависимости от типа матрицы.

   • Андрій Відповіcти

    Вийшов з ладу проектор Acer P5271. На екрані сипить білі точки куда можна скинути фото з неполадкою.

     • Администратор Відповіcти

      Добрый День!!
      Ремонт от 1500 грн, точнее только после диагностики.

     • Марина Відповіcти

      Лампа проектора начинает мигать после 5-10 минут работы. куда можно обратиться в Чернигове?
      спасибо …

       • Администратор Відповіcти

        Добрый День!!
        Можно отправить Новой Почтой нам на диагностику.

       Задайте вопрос

       *


       Мой-Сервис