Ремонт прасок

ремонт утюгов

 

“Мій -Сервіс” ремонтує праски та прасувальні станції всіх виробників: Ariete , Binatone , Bosch , Braun , DeLonghi , Electrolux , Gorenje , Philips , Rowenta , Saturn , Scarlett , Tefal , Vitek , Zelmer та інших .

Сучасні праски стають все більш функціональні, мають все більшу кількість електронних систем і модулів. У зв’язку з цим зростає ймовірність виникнення різних несправностей . Це призводить до того , що сервіс , де здійснюється ремонт прасок в Києві , стає все більш затребуваним. Для того щоб відремонтувати праску , фахівці повинні мати високу кваліфікацію , великий досвід і необхідне обладнання.
Ремонт прасок і прасувальних систем ділиться на легкий і складний . Ремонт вважається легким , якщо для усунення несправності майстру не доводиться розбирати техніку повністю . Це заміна мережевого шнура , ламп індикації або запобіжників. Складений ремонт передбачає заміну електронагрівача , вимикача. Так само це маніпуляції , що стосуються плати електронного управління .

На даний момент у продажу є пристрої декількох різновидів. Праска може бути оснащений терморегулятором , парозволожувачем , на додаток до терморегулятора , а так само розбризкувачем , в сукупності з двома іншими пристроями. Кожен праска має однакову будову і складається з підошви , корпусу і терморегулятора. Останнім можна управляти за допомогою ручки зі шкалою режимів .

Сервіс з ремонту прасок і парогенераторів може знадобитися з різних причин. Будь компонент здатний вийти з ладу , проте найчастіше техніка страждає від накипу. Наявність функції , при якій здійснюється безперервна подача пара викликає появу накипу зважаючи води поганої якості. Від накипу можна позбутися , тільки якщо здати праска в ремонт. Крім цього, наявність такої функції призводить до перегріву температури датчиків і інтенсивність роботи істотно знижується.

Найчастіше з ладу виходить тен . Він відповідає за нагрівання підошви. Нерідко праска перестає функціонувати через несправний шнура живлення та інших проводів. Цю несправність можна легко ліквідувати. Можливий вихід з ладу регулятора температури. При цьому необхідна перепайка і заміна регулятора.

Якою б не була поломка праски , її завжди можна усунути в нашому сервісному центрі . Для того щоб звертатися туди якомога рідше , слід дотримуватися правил експлуатації – не використовувати праску більше покладеного часу , заливати виключно фільтровану воду і стежити , щоб шнури не перегинати . У цьому випадку тривалий термін експлуатації забезпечений , а складний ремонт праски не знадобиться.

Цена работы: 299 грн
 1. лия Відповіcти

  на утюге не светит кнопка и не греет.
  возможен ли ремонт и сколько будет стоить?
  philips gc 2910

   • Администратор Відповіcти

    Добрый День!!
    Необходимо приносить на диагностику. Ремонт от 200 грн.

   Задайте вопрос

   *


   Мой-Сервис