Ремонт мобільних телефонів

Ремонт мобильных телефонов

“Мій -Сервіс” ремонтує мобільні телефони та планшети будь-яких виробників ( Acer Alcatel Apple iPhone BlackBerry Fly HTC LG Motorola Nokia Samsung Sony Sony Ericsson і ін )

Найчастіше приносять телефони з такими несправностями :

Мобільний телефон не включається (від 150 грн)
Проблеми з програмним забезпеченням у телефону (від 100 грн)
Необхідна заміна дисплея (від 220 грн)
Бажаєте оновити версію Android або iOS у вашому смартфоні (від 160 грн)
Не працює тачскрін (сенсор ) від 240 грн
Вийшов з ладу мікрофон або динамік (від 220 грн)
Мобільний телефон впав у воду або намок (від 250 грн)
Телефон залочений під оператора або вимагає русифікацію (від 100 грн)
Розбовталося гніздо зарядки або навушників (від 120 грн)
Не працюють кнопки (від 100 грн)
Багато видів ремонту , які усуваються швидко , наш майстер може зробити на місці!

Мобільний телефон – це необхідність для кожної людини. Зараз без нього не представляє себе ні одна людина. Це призвело до того , що ремонт мобільних телефонів у Києві став вельми затребуваний.

Причиною поломки телефону в більшості випадків стає неуважність власника. Часто на нього сідають , кладуть на дах автомобіля , упускають у унітази або раковини , а так само розмовляють по ньому під час дощу. Зважаючи на це апарат може не бачити мережу , зникає зображення, що не відправляються смс , не працює клавіатура , дзвінок , вібровиклик. Крім цього , може перестати працювати динамік або мікрофон – в цьому випадку один із співрозмовників не чує іншого . У цьому випадку здійснюється заміна цих деталей. Так само можуть виникнути проблеми з батареєю – телефон може швидко розряджатися або не зарядитись зовсім. Ремонт мобільних телефонів може вимагатися так само зважаючи інших поломок

При падінні мобільного телефону і появі поломки в телефоні може виникнути необхідність в заміні екрану , корпусу , відновленні ланцюгів живлення або програмного забезпечення. Ремонт мобільних телефонів вимагає не тільки певних знань , а й використання певної апаратури. Особливо це стосується мікросхем BGA . Це інтегральні мікросхеми. У мобільному телефоні їх до 100 штук. Часто вся мікросхема заливається міцним клеєм і здійснити ремонт мобільних телефонів стає проблематично.

Величезну небезпеку для мобільного телефону представляє волога, що потрапила в мобільний телефон. У цьому випадку ремонт мобільного телефону слід провести негайно. Вода провокує ураження зовнішніх і внутрішніх елементів телефону і, що найнебезпечніше , мікросхему BGA . При простому просушуванні від всієї вологи позбутися неможливо . Використовується набір ультразвукових ванн і суміш очисників.

Ремонт мобільних телефонів у Києві здійснюється , грунтуючись на скарги власників апарату і діагностику. Якщо апарат не включається , то в більшості випадків це проблеми з платою чи з харчуванням , рідше з програмним забезпеченням. Крім цього може виникнути необхідність в заміні шлейфа або монтажної пайку. Якщо батарея розряджається дуже швидко , проводиться тестування на аналізаторі . При цьому ремонт мобільного може полягати в заміні мікросхеми розподілу живлення або передавача. У багатьох випадках не обійтися без монтажної пайки. Якщо відбувається збій у роботі клавіатури , найімовірніше потрібно заміна контролера клавіатури або її мембрани. За відсутності підсвічування проводиться заміна світлодіодів. Збій роботи дисплея вимагає його заміни , або заміни шлейфу.

Зважаючи різноманітних поломок , ремонт мобільних телефонів необхідно здійснювати в сервісних центрах , де в обов’язковому порядку присутній професійне обладнання та працюють кваліфіковані фахівці. Найчастіше в сервісах налагоджено постачання запасних деталей. Це дозволить істотно скоротити час , витрачений на ремонт вашого телефону.

 

Цена работы: 299 грн
 1. Андрей Відповіcти

  Сколько будет стоит заменить экран в телефоне самсунг галакси айс там сенсор рабочий треснуло только засчитное скло

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день! Какая точная циферная модель?

   • Татьяна Відповіcти

    скажи те пожалуйста стоимость экрана на Samsung S3 Duos

     • Администратор Відповіcти

      Добрый день! Какая точная модель?

     • Виталий Відповіcти

      Скажите пожалуйста, в телефоне Sony Xperia M dual не работает флэш-память. Могут ли у вас это починить и сколько это будет стоить?

       • Администратор Відповіcти

        Добрый день! Не сможем помочь, нет запчастей.

       • Лина Відповіcти

        Подскажыте стоймость замены лопнувшого екрана на Samsung S7562.

         • Администратор Відповіcти

          Добрый день! Замена сенсора – 620 грн.

         Задайте вопрос

         *


         Мой-Сервис