Ремонт холодильника

ремонт холодильников

“Мій-Сервіс” ремонтує домашні і промислові холодильники, морозильні камери з виїздом на будинок в Києві і області. Ремонтуємо техніку будь-яких виробників: AEG, Ardo, Atlant, Beko, Bosch, Candy, Delfa, Electrolux, Gorenje, Gunter & Hauer, Hitachi, Hotpoint Ariston, Indesit, Kaiser, LG, Liebherr, Nord, Panasonic, Samsung, Sharp, Siemens, Smeg, Snaige, Swizer, Vestfrost, Whirlpool, Zanussi і інші. Вартість виклику майстра – 50 грн. Намагаємося завжди приїхати в день надходження замовлення, або в інший (якщо так зручніше клієнтові).

Вартість і час виконання ремонту: Перед виїздом майстер докладно розпитує про характер поломки холодильника і озвучує приблизну вартість робіт. Так само, дізнавшись всі подробиці, зможе зорієнтувати за часом, необхідному для виконання робіт (зазвичай це займає 30-90 хвилин). Всі необхідні деталі у нас завжди є в наявності, вам не доведеться чекати кілька днів і чекати поки ми їх отримаємо. Ремонт виконується за один приїзд.

“Мій-Сервіс” робить такі роботи:

  • Заміну компресора (від 570 грн)
  • Заправка фреоном (від 350 грн)
  • Заміна конденсатора (від 350 грн)
  • Заміна терморегулятора (340 грн)
  • Заміна температурного датчика (від 300 грн)
  • і багато іншого

Складно уявити життя сучасної людини при відсутності холодильника. Саме з цієї причини його вихід з ладу сприймається особливо гостро. І якщо ремонт ноутбука можна відкласти, то в сервісний центр по ремонту холодильника його власники звертаються негайно.

Абсолютно вся техніка в першу чергу ламається з вини її володарів, якщо не брати до уваги заводський брак. На другому місці стоїть знос деталей зважаючи на тривалий час використання. Так само багато поломок відбувається через стрибки напруги в мережі.

За статистикою, всі причини, за якими власники холодильників звертаються в ремонт, умовно можна розділити на кілька груп. Найбільша кількість скарг стосується саме температурних показників. У цьому випадку виникає необхідність в проведенні ретельної діагностики, адже причин для відхилень від норми роботи холодильника може бути безліч. Найпопулярніша – некоректна робота регулятора або компресора. Можливі й механічні причини: слаба термоізоляція холодильника або розгерметизація трубок. У будь-якому випадку не обійтися без здійснення ремонту. Своїми силами усунути несправність неможливо. Потрібно чимало знань, деталей і досвіду. Визначити несправність і відновити функціонування холодильника можуть тільки кваліфіковані працівники сервісного центру. Не обов’язково здавати холодильник в ремонт. Більшість несправностей можна усунути в домашніх умовах. Для цього слід зателефонувати в сервіс і викликати майстра додому.

Нерідко вихід з ладу холодильника обумовлений високою температурою повітря в приміщенні, де він знаходиться. Особливо часто це відбувається влітку. Несправність може виникнути в трансформаторі або наконечнику. Не виключається розгерметизація або порушення в циркуляції парогазової суміші. Для того, щоб уникнути поломки такого характеру, слід стежити за тим, щоб холодильник не перебував під прямими сонячними променями. Заборонено розміщення біля котла, газової або електричної плити поруч з батареєю.

Не менш часто поломки виникають через залишену відчинену дверцю. Щоб не довелося здійснювати дорогий ремонт холодильників, необхідно дбайливо поводитися з ним і дотримуватися правил експлуатації.

Так же наші майстри ремонтують газові поверхні та стиральні машини.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*


Мой-Сервис