Згорів адаптер або блок живлення для ноутбука

сгорел блок питания для ноутбука

Зарядні пристрої, як правило горять. Також причиною виходу з ладу зарядного пристрою може стати попадання рідини, домашні вихованці. У нашому сервісному центрі можна придбати оригінальну зарядку під Вашу модель ноутбука. У колл-центрі нашого сервісного центру, оператори нададуть всю необхідну інформацію про ціну та наявність на складі зарядного пристрою. При покупці ми радимо звернути Вашу увагу на такі параметри:

Вихідна напруга має бути такою ж, як і на старому блоці живлення, якщо Ви підключіть зарядний пристрій з більш високою напругою, спалите ноутбук.
Сила струму нового зарядного пристрою повинна збігатися з силою струму старого або бути вище. Не можна підключати блок живлення з силою струму нижче.
Якщо Ви використовуєте ноутбук із зарядним пристроєм 4.74A із зарядним з силою струму 3.42A, ноутбук буде працювати і заряджатися, але от зарядний пристрій буде сильно перегріватися і вийде з ладу.

Ми не рекомендуємо купувати і використовувати «універсальні зарядні пристрої»-ці зарядки дуже низької якості і вихідні характеристики відрізняються від необхідних для Вашого ноутбука. Вартість їх значно нижче вартості оригінальних зарядних пристроїв, але не варто економити на якості. Зарядка низької якості може призвести до поломки самого ноутбука.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис