Заміна жорсткого диска в ноутбуці

замена жесткого диска в ноутбуке

Наприклад необхідно замінити вінчестер – ми розповімо як це зробити. Проробити всі дії потрібно поетапно:
Спершу робіть резервну копію даних. Наприклад у вас є робочий ноутбук Samsung 300E5C , в ньому стоїть диск на 20 Гб , потрібно встановити замість нього вінчестер розміром 40 Гб, або ж встановити жорсткий диск 100-120 Гб.
Переверніть ноутбук «верх ногами » і знайдіть жорсткий диск . Необхідно взяти фігурну викрутку і викрутити три болта.Теперь потрібно зняти кришку.

Перегляньте отвір який утворюється , коли ви знімете покришку. Жорсткий диск знаходиться в спец відсіку, де він зафіксований .. Тримайтеся за чорну тканину і тягніть . Тепер роз’єм від’єднано .
Вийміть жорсткий диск рухом вгору. Відкрутіть болти і витягніть жорсткий диск з відсіку. Пам’ятайте, його потрібно відключити якщо він включений до гнізда . Дістаньте задню частину диска з відсіку , і після цього , притримуючи відсік , потягнути за диск . Головне не тисніть на вінчестер.
Саме час поставити новий вінчестер – всі дії проводяться в зворотному порядку. Тільки будьте обережними при підключенні роз’єму.
Увімкніть компютер , встановити в налаштуваннях BIOS BOOT DEVICE завантаження з CD-ROM або USB накопичувач і проінсталюйте операційну систему .
Якщо ви не хотіти перевстановлювати ПО і операційну систему – тоді можна перекинути інформацію з колишнього жорсткого на новий , при цьому залишивши ОС та програмного забезпечення повну працездатність .

Буде потрібно ПК , 2 перехідника , щоб підключити до IDE шлейфу ПК , та програма , яка копіює диск .

Важливо – будьте обережні при підключенні перехідників. Найважливіше – це дані , які там знаходяться. Якщо раптом виникли якісь проблеми , інформацію можна буде відновити.

Якщо у вас немає впевненості в своїх силах , зверніться в сервісний центр , майстри швидко переставлять вас жорсткий диск без пошкоджень і втрати інформації.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис