Заміна скла (сенсора) на iPad Mini в Києві

 Замена сенсора на Ipad mini

iPad Mini конструктивно влаштована, так , що сенсорне скло приклеєне на двосторонній липкий скотч , кнопка Home і контролер припаяні до самого шлейфу сенсора.
Що б відокремити сенсорне скло , його потрібно гарненько підігріти , зробити це можна за допомогою побутового фена , нагріти потрібно до температури 60-80 градусів. Наші майстри використовують фен від паяльної станції.

Після того , як розігріли до потрібної температури , піддягаємо скло спеціальної пластиковою карткою. Знімаємо сенсор зі скотчу. Піднімайте скло з протилежного боку від кнопки Home. Піднявши скло , Ви побачите чотири гвинти , їх теж потрібно відкрутити . На цих гвинтах тримається дисплей , будьте дуже уважні , так як скло і дисплей з’єднуються ще й шлейфами , їх не потрібно рвати. Тепер на черзі 16 гвинтів металевій панелі , запам’ятовуйте або відзначайте , де який гвинт був встановлений. Зніміть металевий екран , під ним знаходяться роз’єми. Під ці екраном Ви побачите всі деталі. Спочатку відключіть акумуляторну батарею. Далі шлейф дисплея і скла. Корпус отклад і почніть випоювати кнопку Home. Робити це потрібно за допомогою тонкого жала. Знімаємо кнопку і пластикове кільце під нею. Шлейф відпаюємо від контролера і скла. Далі беремо нове скло і встановлюємо все на свої місця в зворотному порядку. Перевіряємо працездатність. Якщо Ви боїтеся братися за таку роботу самостійно , звертайтеся в наш сервісний центр .

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис