Заміна скла на Iphone 5

замена стекла в iphone5

Iphone 5 вийшов зовсім не давно , але вже завоював своїх споживачів. У наш сервісний центр частина звертаються клієнти з проблемою розбитого скла на своєму гаджеті . Нерідкі також випадки , коли скло дряпають , сильно натискають , потрапляє волога іноді в таких випадках потрібно і заміна дисплея , не тільки скло .

Якщо Ви не хочете звертатися в сервіс а хочете замінити скло самостійно , слід пам’ятати , що ця процедура не з простих. Потрібно мати уявлення про те як правильно розібрати телефон , деякі частини корпусу дуже складні в розбиранні , частини скріплені клеєм , при необережному розтині можна їх просто зламати. Звернувшись до фахівців , можна не побоюватися таких ситуацій . Інженери в найкоротші терміни якісно поміняють скло і дисплей на Вашому телефоні.

Заміну задньої кришки на iphone 5 , можна зробити у нас в сервісному центрі .

До потреби міняти задню кришку може привести удар або подряпини на ній , при використанні мобільного телефону без чохла. Звернувшись до нас , за даною послугою , ми продіагностіруем Ваш телефон і підкажемо який вид ремонту знадобиться саме у Вашому випадку . Повна заміна корпусу , або часткова або зовсім невеликий ремонт.

У нашому сервісному центрі надаються послуги не тільки по заміні екрану і корпусних панелі , але і послуги з ремонту . Надаємо гарантію на всі види послуг.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис