Заміна сенсора в iPad

Замена сенсора в айпаде.

Планшетні комп’ютери iPad від виробника Apple є одними з найбільш надійних гаджетів. З цієї причини наявність заводського браку при появі несправності є рідкісним випадком. Так гарантійний ремонт айпада мало затребуваний.

Найбільш часто в сервіс по ремонту iPad звертаються з проханням замінити сенсор. Тріснуте або розбите скло – це серйозна проблема, за наявності якої потрібний ремонт. Управління гаджетом здійснюється за допомогою сенсора, а розбите скло робить управління неможливим. Хоча в деяких випадках управляти пристроєм можна частково. Крім цього, оскільки розбитого екрану можуть вивести з ладу внутрішні начинку пристрою.
Терміновий ремонт айпадов потрібно так само, якщо всередину корпусу проникла вода. У більшості випадків вона пошкоджує екран і один з елементів матриці, що відповідає за підсвічування. Елемент є невід’ємною частиною плати, тому здійснюється повна заміна екрану планшета.

У деяких випадках заміна скла айпада необхідна тим, хто бажає відновити зовнішній вигляд свого дорогого планшетного комп’ютера. Під час використання гаджета на екрані з’являються різні подряпини і відколи.

Наш сервісний центр може виконати ремонт iPad, iPhone, iMac і MacBook будь-якої складності. При ремонтних роботах використовується спеціальне обладнання, без якого обійтися неможливо. Терміновий ремонт здійснюється в той же день за наявності іншого екрану. На всі види робіт ми надаємо гарантію від 1 до 12 місяців.

При використанні айпада слід дотримуватися правил безпеки: не брати з собою без спеціального чохла, не працювати під час їжі. Останнім часом з’явилися захисні розчини, вінілові наклейки та інші пристосування, що виконують захисні функції. Це відмінна можливість продовжити тривалість функціонування пристрою. Не слід упускати таку можливість.

Нижче на відео можна подивитися як відбувається процес заміни сенсора на iPad.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис