Заміна матриці в ноутбуці

замена матрицы

Заміна матриці (дисплея, екрана) ноутбука.

Дуже поширене звернення до сервісного центру саме з розбитими матрицями на ноутбуках. Екран – це одна з найбільш тендітних частин, вона найбільше схильна до механічного пошкодження. Також матриці деформуються при неправильному закритті ноутбука, в особливій зоні ризику ноутбуки з великими екранами, їх слід закривати тільки по центру. Так само дуже поширеними є:
ляпки, плями чорного кольору на екрані (механічне пошкодження точкового характеру)
смуги на екрані
розлучення і тріщини на екрані (пов’язано з фіксатором матриці)
При зверненні потрібно обов’язково знати діагональ і модель ноутбука, для того, що б наші співробітники могли визначити модифікацію матриці. На сьогоднішній день найпоширеніші матриці – це led-світлодіодне підсвічування, ccfl-лампова підсвічування. Для того, що б дізнатися яка матриця варто у вашому ноутбуці, подивіться технічні характеристики (Display 16 “HD (1366×768) LED backlit) цей опис означає, що Ваша матриця за розміром 16 дюймів і її дозвіл 1366 на 768 пікселів і підсвічування LED, по таким матрицям буває правий і лівий роз’єм для шлейфу, з цього не рекомендуємо самостійно займатися заміною матриці.

Залежно від цих 3 факторів і залежить ціна нової матриці. Так само є ще й 4 фактор – це фірма виробник. Можна встановити нову як рідну від фірми виробника так і корейських або китайських виробників. Ціна може відрізнятися як на 10 так і на 100 уе, все залежить від рідкості моделі. Заміна матриці займає від 30 хвилин до 1 години, залежно від моделі ноутбука.

 

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис