Заміна екрану Samsung Galaxy S3

ремонт самсунг галакси s3

Требуется поміняти сенсор і дисплей на Samsung Galaxy S3

 стекло самсунг галакси s3

У мобільного телефону Самсунг Галаксі S3 (i9300) є одна важлива перевага перед іншими телефонами – це 4.8 – дюймовий дисплей, який відрізняється прекрасною якісної картинки. Ще один пріоритет-що із захисною панеллю і сенсором екран девайса і виглядає ультра тонким. Одночасно це і є негативною стороною телефону – навіть при незначному ударі або падінні телефону екран може розбитися.
Найбільш часта ситуація в Samsung Galaxy S3 це розбите скло, сенсор або екран. Заміна сенсора або скла на i9300 не змінюється окремо, він змінюється модулем в зборі (бічна рамка, дисплей і сенсорне скло). Але фахівці нашого сервісу навчилися від’єднувати сенсор від дисплея. Таким чином можна заощадити до половини вартості ремонту вашого Galaxy. Адже немає сенсу платити за сенсор і екран разом, якщо пошкоджений тільки сенсор. У нашому сервісі використовуються тільки оригінальні запчастини, які завжди є в наявності.

Буває, що на мобілці виникають вм’ятини на бічній рамі екрану, вони виникають в процесі падіння. Ви можете порахувати що заміна рамки досить проста і не дорога процедура, тим більше якщо ви самі купите китайську рамку. У реальності це зовсім не так. Так як дисплей i9300 великого розміру при шарі в пару мм, дія його переклеювання призводить до такого, що дисплей стане несправним. Якщо навіть вийде замінити декоративну рамку, з якої згодом облупиться фарба, ще є варіант, що сенсор i9300 може буде випирати.

З самого початку Samsung Galaxy i9100 виходив у 2-х кольорах – білий і синій. Тепер також є в чорному і сірому кольорі. Якщо буде потрібно поміняти скло, є можливість поміняти колір передньої панелі. Замінюючи сенсорний екран самсунга 9300 з дисплеєм разом з бічною рамкою на інший колір, залишиться встановити нову задню кришку ваш дивайс змінить забарвлення. Ми поміняємо сенсор і дисплей на Самсунг Галаксі i9300 стрімко і високоякісно.

 дисплей самсунг галакси s3

При зміні модуля на інший колір ми можемо відразу замінити і задню кришку. Таким чином можна повністю поміняти колір телефону. Так само міняємо задню кришку на iPhone і виконуємо ремонт інших мобільних телефонів.

Цена работы: 299 грн
 1. Владимир Відповіcти

  Здравствуйте! Сколько стоит замена дисплейного модуля гелекси с3?

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день! 3640 грн.

   • ирина Відповіcти

    Доброго вечора.. доньці виривали телефон самсунг 3, на щастя вирвала, а на не щастя телефон впав і розбився екран. Прошу сказати – вартість заміни шкла і який термін виконання? НАМ ВАС ПОРАДИЛИ. ДЯКУЮ НАПЕРЕД. ТЕЛЕФОН ПРАЦЮЄ НА ДАНИЙ МОМЕНТ. ІРИНА 0632237333

     • Администратор Відповіcти

      Добрый день! Замена верхнего стекла 850 грн. 1-4 дня.

     • Игорь Відповіcти

      Добрый вечер. Сколько будет стоить приклеить стекло на самсунг S3?

       • Администратор Відповіcти

        Добрый день! Чужие запчасти не устанавливаем. Замена верхнего стекла на 9300 будет стоить 850 грн.

       • Василь Відповіcти

        У якому місті працюєте

        • роман Відповіcти

         добрый вечер какая стоимость замены экрана (разбит) на галакси s3

          • Администратор Відповіcти

           Добрый день! зАМЕНА СТЕКЛА – 850 грн. Замена дисплейного модуля – 1980 грн.

          • Shiraz Відповіcти

           сколько стоет замена екрана на самсунг с3…

            • Администратор Відповіcти

             Добрый день! зАМЕНА СТЕКЛА – 850 грн. Замена дисплейного модуля – 1980 гр.

            Задайте вопрос

            *

            Мой-Сервис