Заміна екрану на iPhone 4S

@5=B

Якщо з Вашим телефоном трапилася біда і розбилося скло, тут коротке керівництво, як замінити це скло власноруч, не вдаючись до допомоги фахівця. Але якщо ви не наважуєтеся розбирати iPhone самостійно – то краще довірити це професіоналам. Для такої роботи Вам потрібно невеликий набір інструментів:

пара викруток
пара пластикових захоплювачів
медіатор
присоска, і звичайно ж нове скло
Нагадаємо, що для розбирання iPhone 4S, потрібно використовувати викрутку «пенталоб».

Перед розбиранням слід детально ознайомитися з інструкцією телефону і його пристроєм. Так само ми радимо приготувати окремий контейнер для запчастин, які будуть зніматися, що б не втратити. А найкраще, візьміть 2 аркуша А4, розкресліть на них комірки, куди будуть в хронологічному порядку розбору поміщатися запчастини. Що б потім при складанні всіх запчастин і винятково вистачило, або ж не залишилося зайвих.

Відкрутивши все за інструкцією і знявши розбитий екран, вважайте, що половина справи готова. Тепер знімайте кнопку home, зі старого дисплея, дуже часто це забувають вчасно зробити, і доводиться проробляти всю роботу по зняттю передній панелі заново. Так само, не забудьте одягнути сіточку на динаміки! Викручуємо всі гвинти в хронологічному порядку і перевіряємо працездатність.

Пам’ятайте, якщо заміну буде проводити не професійний майстер, ремонт може посилити несправність, тому краще звертайтеся з питань ремонту в сервісний центр.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис