Заміна дисплея на НТС

Замена дисплея на НТС

 

Останнім часом компанія НТС випускає телефони з великими сенсорними панелями і дисплеями. У наслідку цього при падінні або ударі на екрані вашого НТС можуть з’явиться тріщини і плями або пропаде підсвічування , так само може некоректно відображатися зображення – все це означає , що у вашому телефоні несправний дисплей або сенсор . У такому випадку доведеться скористатися послугою ремонту телефонів НТС.

В основному майже всі телефони НТС захищені склом , а скло в свою чергу приклеєне заводський плівкою до екрану і отсоеденіть екран від скла – це дуже складна процедура , особливо якщо робити це вперше.

Наш досвід і спеціальні технології по демонтажі і зміні екрану дозволяє виконати роботу на найвищому рівні , без потрапляння під екран пилу.

В інтернеті можна знайти безліч інструкцій з розбирання телефонів НТС і по заміні дисплея. На перший погляд вони розбираються досить легко , але це тому як вони вже були розібрані кілька десятків разів. Тому наша порада – якщо у вас немає досвіду з розбирання телефонів НТС , краще звертайтеся в сервісний центр , так як некваліфікований ремонт може посилити поломку і ремонт вийде набагато дорожче .

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис