Як збільшити ресурс ламп для проекторів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У проекторах використовуються лампи , які відрізняються від звичайних і називаються – газорозрядні лампи. Ці лампи мають інший принцип роботи , так як вони складно влаштовані технічно . Тиск в колбі лампи 100 атмосфер , температура досягає 1000 градусів. У процесі експлуатації яскравість лампи і потужність знижуються. Лампи в проекторах служать приблизно 1000-3000 годин , залежить від моделі і виробника проектора. Неправильне експлуатування проектора призводить до скорочення рядок служби лампи так само до її руйнування.

Деякі рекомендації від нашого сервісного центру , як збільшити рядків служби лампи:

Відключати проектор можна тільки після того , як відключиться вентилятор і сигнальна лампа. Мережевий шнур можна виймати з мережі після того як проектор буде відключений кнопкою «вкл / викл ».
Не варто часто вмикати і вимикати проектор , що б не порушити тепловий режим роботи проектора.
Проектор не слід переміщати , поки повністю не охолоне ламповий блок , час охолодження близько 40 хвилин. Гаряча лампа дуже тендітна , схильна до пошкодження .
Частіше використовуйте функцію « Економічний режим ».
Міняти лампу не слід власноруч .
Обов’язково потрібно проводити чистку проектора і заміну фільтрів.
Проектор повинен бути встановлений так , що б до нього вільно надходив повітря . Вентиляційні отвори на проекторі закривати заборонено .
Не варто експлуатувати проектор в умовах високої вологості , диму , пилу.
Настійно рекомендуємо використовувати проектор з джерелом безперебійного живлення , так як скачок напруги може спалити лампу.
Якщо з Ваш проектор почав працювати не коректно , або потрібна заміна лампи , звертайтеся за допомогою до наших фахівців. Ми маємо власне обладнання для ремонту проекторів. Ремонтуємо якісно і максимально швидко. Надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт. За додатковою інформацією можна звернутися в наш колл- центр .

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис