Без категорії

Як виявити віруси на ноутбуці

как обнаружить вирус на компьютере

Найчастіше вірус поширюється через всесвітню павутину-інтернет. Всі користувачі знаходяться в ризиковій зоні. На сьогоднішній день шкідливих програм настільки багато і їх коду сильно відрізняються один від одного, що антивірусні програми не справляються з своїм завданням. Навіть лідируючі ліцензійні програми дають збої в роботі і вірус проникає в комп’ютер.

Останнім часом найпоширенішими вірусними програмами є порно-віруси, банери. Такі програми, проникаючи на комп’ютер виводять повідомлення на робочому столі. Що б прибрати банер з робочого столу, Вам буде запропоновано відправити платне смс-повідомлення на вказаний номер. Не варто вірити, що шкідлива програма віддалиться з Вашого комп’ютера сама, як тільки Ви відправите повідомлення. Банер буде з’являтися знову і знову, до тих пір, поки вірусний код не буде видалений фахівцем.

Так само поширеними є вірусні програми, створені, з метою дізнатися Ваш пароль і логін від соціальних мереж, поштового ящика і тд. Дія цієї програми таке-як тільки, Ви ввійдете на свою сторінку в соціальній мережі, побачите повідомлення, що Ваш акаунт заблокований і для розблокування потрібно відправка того, ж смс-повідомлення. Ми настійно не рекомендуємо відправляти-які смс для розблокування, шахраї хочуть таким чином роздобути Вашу особисту інформацію і гроші.

При виявлення який або шкідливої ​​програми, звертайтеся до фахівців. У нашому сервісному центрі майстра почистять Вам комп’ютер або ноутбук від вірусів, швидко і якісно, за помірною ціною, що допоможе значно заощадити Ваші кошти. Вартість видалення вірусів від 50 грн.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*