Як відремонтувати телевізор

как отремонтировать телевизор

Телевізор досить складна техніка в питаннях ремонту . Тому c ремонтом краще довіриться досвідченому майстрові. Особливістю кожного телевізора є термін служби , він повідомляє що колись в через старіння запчастин і електронних елементів апарат можливо стане неробочим . Також причинами несправності ТВ можуть бути різні причини , наприклад шлюб на виробництві або неакуратна експлуатація телевізора , або неправильне його підключення .

діагностування телевізора

Спочатку необхідно розкрити нутрощі телевізора шляхом зняття задньої кришки , зазвичай це зробити легко , після цього можливе буде візуально визначити що за запчастина несправна. Далі буде техобслуговування – видалення пилу з внутрішньої частини за допомогою пензлика або пилососа.

Приносять труднощі при ремонті телевізора відсутність принципових схем , ви можете спробувати пошукати електричні схеми в інтернеті для вашої моделі телевізора.

Найскладнішим випадком є ситуація , коли телевізор не подає сигналів про працездатність при включенні. Важливо знати , що до проблеми потрібно підходити системно. Для початку потрібно знайти дефектний блок або модуль , потім починати заміни згорілих радіоелементів .

Методика ремонту телевізорів

Ремонт плазмових телевізорів – складний процес. Після ретельного чищення апарата потрібно провести швидку діагностику всіх нутрощів . Обгорілі резистори , роздувся конденсатори , пробиті транзистори і мікросхем – це несправні місця. Такі ділянки як би припали чорним пилом . Ще потрібно переглянути кінескоп , раптом вакуум зруйнований – тоді потрібний поміняти білу поверхню з внутрішньої сторони колби .

Якщо візуально ви не виявили несправність , тоді потрібно перейти до поле глибокої діагностиці. Починати її слід з перевірки справності БП. Переконайтеся , що на нього подається електрика , але не більше ніж 220В.

Коли в ТВ почав пропадати звук – потрібно продіагностувати підсилювач низької частоти , радіоканал або звуковий процесор.

Ні картинки на екрані , або з’явилися смужки – в такому випадку перевіряйте справність програмного блоку кольоровості , каскади кадрової і малих розгорток , відоусілітель . Буває , що з’являються смуги на судженої зображенні , тоді винуватця несправності виявляють у поломці трансформатора рядкової розгортки.

Виникають перешкоди , але антена працює. Тоді перевіряється тюнер. Коли вхідний антенний роз’єм втрачає контакт з платою – перевіряють чи жорстко він зафіксований на платі.

Трапляється що ремонт плазми настільки складний , що при домашніх умовах не буде можливості його відремонтувати , і апарат доведеться вести в сервісний центр , де є спеціальні умови для ремонту , потрібне обладнання та висококваліфіковані майстри .

На закінчення можна сказати , що ремонт телевізора у вас вдома без наявності потрібного обладнання плюс інструментів не виконаємо . Завжди тримайте під рукою з різними наконечниками ,

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис