Без категорії

Як відремонтувати телевізор самостійно

ремонт телевизора

Якщо ні звучання і нетізображенія на матрінескопа світяться не всі три нитки напруження, тоді точно можна виявити, що дефект пов’язаний з кінескопом. Тут допоможе тільки знавець по тв, або доведеться вести ваш апарат у сервісний центр.

Після зняття задньої кришки – зніміть з кінескопа залишковий зоря. Далі за допомогою пилососа приберіть всю наявну пил, щоб краще відбувалося охолодження.

Перед ремонтом телевізора, візьміть зошит, де ви будете записувати дані про ремонт – так ви будете пам’ятати які дії з ремонту ви провели з вашим телевізором. Збирати телевізор буде потрібно в зворотній послідовності.

Постійні резистори – це найнадійніші Елем телевізорів. У разі їх потемніння непотрібно їх відразу міняти на нові. Вони рідко є причиною поломки телевізора .. А ось конденсатори, навпаки, сприяють поломок. Виконати огляд можна завдяки паралельному підключенню робочого конденсатора.

Часом клієнти переконані у своїй майстерності, і готові самостійно відремонтувати телевізор. Але буває, що після такого ремонту вони ще більше посилюють проблему. Тому краще відразу звертатися в СервісЦентр з ремонту телевізорів. Там вам відремонтують вашу техніку, і дадуть гарантію на ремонт.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*