Як правильно працювати з ноутбуком

правила работы с ноутбуком

Перше що можемо порадити-це проводити обов’язкову щорічну чистку ноутбука, системи охолодження і заміну термопасти. У процесі тривалого користування ноутбука він засмічується пилом, на куллером і системі охолодження, що призводить до дуже гучної роботі ноутбука, його нагріванню а так само відключення в процесі роботи. Перегрів ноутбука згубно впливає на відеокарту, процесор, північний міст. Якщо Ви помітили хоч одну з перерахованих вище несправностей в роботі Вашого апарату, звертайтеся до фахівців для професійного чищення ноутбука.

Не ставте працює ноутбук на м’які поверхні (на ковдру, покривало) – тепловідвідні отвори закриються і гаряче повітря буде циркулювати всередині ноутбука.

Будьте уважні і не залишайте сторонні предмети на клавіатурі ноутбука. Забута ручка при закритті апарату може привести до пошкодження екрана.

Відкриваючи ноутбук, тримайте кришку по центру, не за кут! Так Ви вбережете матрицю від перегину і виходу з ладу. Особливо це актуально для ноутбуків з діагоналлю 17 і більше дюймів.

Переносити ноутбук потрібно тільки вимкненим і в спеціальній сумці. Транспортування в режимі очікування, може бути «смертельної». Пошкодити можна жорсткий диск, відеокарту і мости.

Не вживайте їжу і напої поруч з ноутбуком. Самими частоносімимі в ремонт ноутбуками є ноутбуки після попадання вологи на клавіатуру, що призводить до її поломки а в гіршому випадку і до поломки центральної плати.

Якщо на ваш ноутбук потрапила рідина, в першу чергу, вийміть акумулятор і відразу зверніться до сервісного центру. Не слід сушити ноутбук феном.

При транспортуванні ноутбука в холодну пору року, не включайте його відразу як принесете в місце призначення. Дістаньте апарат і дайте йому прогрітися і відлежатися, після чого-включайте.

Не радимо тримати акумуляторну батарею розрядженою довгий час, вона може ввійти в «мінус» і більше не заряджатися.

Акумуляторну батарею слід тримати в ноутбуці постійно.

Якщо у вас все ж виникли неприємності і ноутбук зламався – несіть його в наш сервісний центр. Фахівці оперативно і доступно усунуть будь-яку несправність.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис