Xbox гріється, чистка системи охолодження

чистка системы охлаждения в xbox 360

Якщо ігрова приставка Microsoft Xbox 360, 720 або slim починає грітися при роботі – потрібно виявити причину перегріву. Бажано відразу віднести її в сервісний центр Xbox, щоб там усунули проблему. Потрібно пам’ятати, що якщо не звертати уваги на перегрів приставки – це може призвести до того що вийшов з ладу відеопроцесор або перегоріли мікрочіпи (відомі проблеми під назвою 3 вогню і помилка Е73, Е74). Якщо виявиться, що потрібно чистка системи охолодження апарату від пилу, то можна спробувати провести чистку самостійно:

Зніміть верхню кришку, зробити це легко, так як пластикові запчастини не прикручені, а прикріплені на засувки.
Відкрийте передню панель.
Зніміть нижню кришку – розкрийте засувки і підніміть пластикову частину вгору. Приберіть панель убік.
Наступний крок – розтин самого кожуха: на задній стороні приставки знаходиться 7 засувок, їх потрібно розкрити шляхом просовиванія в отвори тонкого предмета поки не почуєте щелчек. Ви розділили консоль.
Розкрийте металевий захисний екран – і перед вами нутрощі приставки.
Відкрутіть оптичний привід, не забувши від’єднати шлейфу і зніміть його.
Трохи лівіше центру приставки знаходиться система охолодження. Пензликом, пилососом і ганчіркою почистіть радіатори і вентилятори.
Частка закінчена, тепер зберіть приставку.
Якщо після проведення чистки Xbox не перестав грітися – слід звернеться до фахівців сервісного центру про ремонту Xbox. Якщо ігрова консоль гальмує під час гри – це може означати як перегрів відеокарти так і необхідність перепрошити хбокс.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис