Без категорії

Xbox 3 вогні, помилки Е73 і Е74

Xbox 3 огня

На даний момент завзяті геймери з упевненістю говорять про те, що xbox – це одна з найнадійніших ігрових приставок. Однак дана ситуація складалася не завжди. Після того, як приставки тільки з’явилися у продажу, була величезна кількість браку, а приставка відрізнялася низькою надійністю і поломки виникали по будь-якої причини. Втім, досі геймерів лякає широко відома проблема – «три червоних вогню». Вона означає абсолютну непрацездатність системи. Тут не допоможе перепрошіка Xbox або інші програмні маніпуляції.

Вже встановлено, що причиною виходу з ладу є перегрівання чіпа відеокарти пристрою. До цього призводить довга безперервна гра і скупчення пилу в системі охолодження.

Виробник пристрою визнав помилку і доклав всіх зусиль, щоб виправити ситуацію.

Отже, якщо на приставці Хbox 360 червоні вогні помилки Е73 і Е74 з’явилися, це означає наявність критичної помилки всієї системи. Побачити їх можна навколо кнопки живлення на передній панелі. Несправність усунути можна, звернувшись в сервіс з ремонту приставок. Виконана діагностика покаже, що стало причиною виходу з ладу. Ремонт приставок в Києві здійснюється в багатьох сервісних центрах. Однак необхідно пам’ятати, що там має бути присутнім дороге спеціалізоване обладнання та чіпи. Наш сервісний центр уже тривалий період часу займається ремонтом приставок Хbox. Різного роду проблеми в роботі консолі – це завжди несправний графічний процесор. Його вихід з ладу може бути обумовлений систематичними тепловими навантаженнями. Це впливає на роботу відео чіпа. Перепайка відео чіпа Хbox – це дуже складне завдання, тому що чіп вбудований в материнську плату і просто так не знімається. Деякі умільці гріють плату феном а не міняють чіп на інфрачервоної станції. Це процедура може оживити приставку на кілька днів, але потім відбувається теж саме, тому що несправний чіп залишився старий. Ми ж завжди повністю знімаємо чіп відеокарти з материнської плати і встановлюємо новий. Тільки так можна гарантувати тривалу роботу вашої приставки після ремонту.

Ремонт консолі Хbox 360 здійснюється при виконанні перепайки відео чіпа. Це єдина можливість усунути проблему «три червоних вогню». Даний ремонт можливий виключно в професійному сервісному центрі, де присутня належне обладнання – потужна інфрачервона паяльна станція, трафарет з кроком і безсвинцеві кулі, а так само самі чіпи відеокарти.

Нижче на відео можна подивитися як відбувається процес заміни чіпа на материнській платі:

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*