Без категорії

Windows довго завантажується

Windows долго загружается

Працюючи з ОС звертайте вни мание, щоб система не була завантажена програмами, завантаження яких часто призводить до скрутної завантаженні системи.
Якщо ви знайомі з з комп’ютерними програмами, ви будете видаляти непотрібні програми з автозавантаження. Фахівці також дають пораду, видалити з автозавантаження і антивірус, хоч у цьому є частка ризику. Також всякому ноутбуку потрібно проходити дефрагментації і оптимізацію. Робити це можливо за допомогою простої програми «BootVis». Потім вимкніть непотрібні сервіси і пристрої.

Коли ці дії не допомогли і комп’ютер так само повільно грузиться, протестуйте працездатність всіх IDE пристроїв, і переведений Чи jumper в положення «Master». Після цього перевірте підключення інтерфейсного шлейфу на роз’ємі живлення і обов’язково, чи підключений жорсткий диск.

Потім зайдіть в «Диспетчер пристроїв», він розташований на панелі управління, і перевірити, чи немає там збою в роботі пристроїв.

При установці нового жорсткого диска на ноутбук або комп’ютер, може вибити помилку 51. Для видалення такої помилки потрібно змінити режим джампера в «SATA1» або відключити NSQ у властивостях SATA – контролерів.

«Microsoft Windows Performance Toolkit» – це програма, яка може з’ясувати причину того, чому ваш комп’ютер гальмує.

Якщо у вас з’являться питання або складності в усуненні несправностей – звертайтеся в наш сервісний центр. Кваліфіковані майстри допоможуть вирішити проблему будь-якої складності з вашим ноутбуком або комп’ютером.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*