Виклик майстра з ремонту холодильників

K

Якщо у Вас зламався холодильник-це завжди не приємно. У випадках поломки холодильника влітку, в жарку погоду, ремонтувати його потрібно дуже оперативно.

Майстри можна викликати, як приватного, так і з сервісного центру. У чому перевага, якщо Ви запрошуєте інженера з сервісного центру:
ремонтом Вашого холодильника буде займатися професіонал, з кваліфікованим освітою і багаторічним досвідом роботи.
майстер з сервісного центру оцінить фронт робіт, ступінь поломки і прийме рішення, ремонтувати холодильник на дому або забирати в майстерню (транспортування за рахунок сервісного центру).
у розпорядженні майстра з сервісного центру в наявності необхідне обладнання, для якісного ремонту Вашого холодильника, таке обладнання є і в майстернях сервісного центру.
майстер з сервісного центру завжди надасть гарантію на роботу і замінені запчастини
у разі повторного звернення Ваше замовлення на ремонт холодільнікаставітся на перше місце, виїжджають на протязі години.
Приватний майстер

Для здешевлення ремонту багато запрошують на будинок приватних майстрів, як правило все закінчується не якісним ремонтом без яких або гарантій. У приватних майстрів немає постачальника якісних запчастин (як правило вони використовують китайські запчастини, що й дозволяє здешевити ремонт), служать такі запчастини не довго і гарантія на них не поширюється. Так само приватні майстри не мають спеціалізованого устаткування і майстерень, куди за потреби потрібно відвозити холодильник.

Наш сервісний центр працює з усіма світовим виробниками побутових холодильників і промислових. Усуваємо поломки будь-якої складності, надаємо гарантію. Так само у нас можна викликати майстра з ремонту газових плит і поверхонь.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис