Виклик електрика на дім

vizov-elektrika-nadom

У нашому сервісному проводяться всі види електромонтажних робіт , ми надаємо послуги електрика в Києві з виїздом : прокладаємо дроти , робимо монтаж проводки.
Ви можете викликати майстра додому , в офіс або на дачу.

Ми пропонуємо такі послуги:

  • Установка розеток , пральних машин , УЗО та ін
  • Ремонтуємо електрику .
  • Проводимо заміну електркі .
  • Проводимо шторбленіе стін під електрику .

Наші майстри – це висококласні професіонали , які не тільки виконають всі види електромонтажних робіт , але і видадуть гарантію на проведені роботи.
Ми пропонуємо величезний спектр послуг з установки систем безпеки та робіт по електриці. Інженери працюючи з усіма видами об’єктів , не залежно від того . чи потрібна звичайна заміна розетки або оновлення і прокладка електрики в квартирі , в гаражі або на дачі. У нас тільки високоякісні запчастини та комплектуючі . На вашу вимогу ми пропонуємо будь лічильники- автомати , вимикачі та розетки .
Ми дорожимо своєю репутацією, тому проводимо ремонти тільки на вищому рівні! Всі роботи , які відносяться до електрику , ми проводимо по всьому Києву і області .
Важливо ! Якщо ваші вимоги по електроніці не відповідає техніці безпеки – в даному випадку ми можемо відмовитися від вашого замовлення. Це пов’язано з тим , що ми не зможемо гарантувати надійність якість роботи електрики , так як вона не буде відповідати вимогу ТБ.
Ваша електрика буде в надійних руках , ми проведемо всі види робіт – якісно , оперативно і з гарантією !

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис