Без категорії

Види ремонтів iPhone

ремонт iPhone

iPhone – один з найпопулярніших телефонів, які використовуються в 21 столітті. Саме тому не зайвим буде знати які поломки можуть трапиться з цим апаратом, і як його можна відремонтувати.

Ремонт iPhone буває трьох рівнів складності: перший рівень – легкі несправності, які можна усунути самостійно; другий – середньої складності поломки, які можна виправити св сервісному центрі; третій – складний поломки, у разі яких не завжди можливо відремонтувати телефон, а якщо й можливо, то з цим може допомогти тільки справжній фахівець.

Створення резервної копії

Для того щоб провести операцію, необхідно мати встановлену на комп’ютері програму iTunes. Навіть якщо ви не вмієте користуватися цим додатком, то розібратися в ньому дуже легко.

 

Заміна задньої кришки

Це не зовсім ремонт і впорається із заміною кришки може кожен. За допомогою спеціальної викрутки для iPhone потрібно викрутити болти, якими кріпитися кришка до корпусу. Встановити нову кришку і закриття болти.

Заміна кнопки включення Айфона

Якщо смикала заміна кнопки включення, це зажадає повне розбирання телефону. Тому краще відразу звернеться до сервісного центру і не намагатися розібрати телефон самостійно. Звичайно якщо у вас є технічні знання і досвід роботи з телефонами можете спробувати поміняти кнопку власноруч. Тільки робити це потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити шлейф харчування.

Заміна дисплея або дисплейного модуля

Заміну дисплея можна спробувати зробити самостійно, але щоб не пошкодити інші частини смартфона. Також треба знати що в деяких моделях iPhone дисплей змінюється разом з сенсором єдиним модулем і що 3-е iPhone розбираються з передньої сторони, тому поміняти екран набагато лечче ніж на 4-х.

Попадання вологи в корпус

У такій ситуації потрібно відразу нести телефон в сервісний центр і не намагатися сушити його феном або самостійно розбирати, щоб просушити. Якщо в iPhone потрапила волога, потрібно якнайшвидше нести його до фахівців, так як, чим довше ви будете тягти з походом в сервісний уентр, тим менше шансів відновити ваш смартфон. Після вологи вийти з-ладу може все що завгодно, але в основному відремонтувати телефон можливо.

Це основні несправності iPhone, з якими люди звертається в сервісні центри. У деяких випадках ремонт буває нескладним і зробити його можна самостійно. Якщо у вас вимагається розбирати смартфон, краще звернеться до сервісного центру по ремонти iPhone.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*