Види несправностей годинників та їх усунення

Виды неисправностей часов

Годинники, як і будь-який інший механізм, мають властивість ламатися. У такій ситуації не обійтися без ремонту, іноді потрібно тільки профілактика. Нижче наведені несправності, про які повинен знати кожен щасливий володар годин. Основні поломки і несправності, причини виникнення а також методи їх усунення перераховані нижче. Зверніть увагу, що методи усунення перераховані не всі, а тільки найпростіші, які можна зробити в домашніх умовах. Для інших робіт буде потрібно спеціальне обладнання і деталі.

1. Годинники відстають. У такій ситуації потрібно змастити пружину маслом або випрямити.

2. Годинники зупинилися. Можливо в механізм потрапила бруд, або погнуті зуби барабана. У такому випадку потрібно або почистити або поміняти заводну пружину.

3. Стрілка доторкається до скла або циферблата. Значить погнулась вісь центрального колеса.

4. Чути «хрест» при заводі. Це дефект заводного колеса.

5. Заведені годинник зупиняються завчасно. Таке буває при великій кількості масла в пружині.

6. Туго рухається колесо. Значить колесо заводу увірвався, потрібна його заміна.

7. Відколи, подряпини на склі. Потрібна заміна скла.

8. Годинники поспішають. Дана проблема виникає якщо заводна пружина через чур сильна.

9. При розгойдуванні годин порушується їх робота, значить потрібно затягнути гвинти.

Насправді це не повний список несправностей, пов’язаних з годинником. Можливі й інші поломки, при яких потрібно звертатися в сервісний центр з ремонту годинників.

Також є кілька варіантів, які ви можете використовувати при поломці ваших годин: викинути годинник і купити нові, спробувати самостійно розібрати і відремонтувати годинник (тим самим можете посилити несправність), віддати годинник першому зустрічному майстру (який може не мати потрібної кваліфікації і погіршити їх стан ).

Але в основному хочеться відремонтувати свої годинники, тим більше це не найдешевший аксесуар. Саме з цього слід їх відразу відносити в серйозну майстерню з ремонту годинників, де знаходяться кваліфіковані майстри.

У майстерні лагодять як механічні, так і з електронний годинник. Також в ремонтній майстерні є всі спеціальні інструменти та обладнання для ремонту будь-якого екземпляра.

Саме тому в разі поломки вашого годинника, відразу несіть їх у велику майстерню з ремонту. Подовження життя вашим годинах.

Дивіться нижче відеоролик про те, як самому зробити ремонт годинників:

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис