Відеокарта ноутбука і її ремонт

Ремонт видеокарты ноутбука

Ноутбук – це зручне мобільний пристрій, за своїми можливостями мало поступається персонального комп’ютера. Головним достоїнством даної техніки є мала вага і розмір. Однак саме це так само є і основним недоліком.

Зважаючи маленького розміру лептопа, всі компоненти так само мають мінімальний розмір. Через відсутність місця система охолодження не є ефективною. Це призводить до перегрівання корпусу і всіх компонентів. Особливо нагрівається ноутбук при перегляді відео файлів, запуску графічних додатків. За зображення і графіку відповідає відеокарта. Саме вона страждає в першу чергу від перегрівання.

Визначити несправність відеокарти не складе труднощів. При виході з ладу відеокарти з’являються дефекти в зображенні. При цьому може здійснюватися поділ екрану на 8 частин, зображення спотворюється, з’являються смуги, квадратики або домінує один колір. Можлива поява писку, ноутбук може не включатися, зависати.

Відеокарта ноутбука – це кремнієвий кристал на текстолітової підкладці. Вона припаяна до плати. Всі контакти повинні бути справними. При порушенні одного з них виникає поломка. Порушення має мікроскопічний розмір і усувається шляхом прогріву, або Реболи чіпа.

Ремонт відеокарти ноутбука в більшості випадків ефективний. Але зробити Реболи може собі дозволити всього пара великих сервісів, через дорожнечу необхідного обладнання. Ми таким володіємо.

Рекомендуємо періодично проводити чистку системи охолодження з заміною термопасти.

Для того щоб ремонт відеокарти ноутбука не був необхідний, слід дотримуватися техніки безпеки при роботі на ноутбуці. Ні в якому разі не можна допускати перегрівання. Виконуючи профілактику раз на півтора року, система охолодження буде працювати ефективно. Не слід працювати на мобільному пристрої в приміщенні, де багато пилу або живуть домашні тварини. Так само не кладіть ноутбук на ковдру або плед.

Дбайливе ставлення до ноутбука запобіжить появі несправності.

 

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис