Без категорії

Телефон намок…

телефон намок

Часто трапляється таке що ви кладете свій мобільний телефон біля чашки кави або іншого напою, і випадково, зачепивши чашку, напій виливається на ваш девайс. Або, наприклад, мобільний впав у воду, або на нього потрапили краплі дощу. У результаті одного такого події телефон може просто перестати працювати.
Вирішальне значення для подальшого ремонту не завжди має кількість рідини, що потрапила на телефон. Телефон може перестати включаться і після дрібного дощику, або може продовжувати працювати, після того, як він впав в море.

Якщо ваш мобільний впав у воду, по-перше, ви повинні витягнути з нього акумулятор і SIM-ку.

Витягти апарат з води, потрібно якомога швидше, так як, якщо цього не зробити відразу, є ризик, що внутрішні контакти окислюватися, і ремонт тоді буде неминучий.

Після того як ви дістали батарею – потрібно просушити його. Не вмикайте телефон, якщо він не до кінця просох – це може привести до плачевних наслідків. Для видалення води найкраще підійде фланелевий шматок тканини. Не використовуйте звичайні серветки або грубу тканину – це може привести до засмічення нутрощів техніки.

Ось ємна інструкція що потрібно робити, якщо в мобільний потрапила яка-небудь рідина:

Вимкніть ваш телефон
дістаньте батарею
Просушіть телефон, якщо можливо в розібраному вигляді
Віднесіть потерпілий апарат в сервісний центр
Чого не можна робити, якщо в телефон потрапила волога

Не можна сушити телефон феном. Є можливість пошкодити телефону, і в цьому випадку ремонт буде неминучий, або, в деяких випадках, навіть і неможливий.
Існує рекомендація, що потрібно вкласти вологий телефон в пакет з цукром або рисом і покласти висихати. Крупа або цукор вберуть в себе рідину, і ця дія дасть позитивний результат. Але потрібно знати, що є вірогідність, що цукор перетвориться в сироп і просто прилипне до внутрішньому частинам мобільного, а це набагато ускладнить його ремонт. Крупа теж може принести шкоду і так вже потерпілому телефону. У даній ситуації, може виявиться, що відремонтувати ваш апарат буде вже неможливо.
Як тільки телефон просохне – увімкніть його. Працює – фортуна посміхнулася. Працює, але з перебоями-вже непогано. Не працює – погано. У будь-якому випадку потрібно йти допомогою в СервісЦентр з ремонту телефонів. Звертатися слід якомога швидше, не затягуючи, адже може виявитися що телефон уже не можна буде відремонтувати.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*