Чистка ноутбуків (сильно нагрівається)

чистка ноутбуков от пыли

Частка ноутбуків (сильно гріється, Жжужа, вимикається)

Ноутбук починає грітися і шуміти через півроку-рік роботи. Якщо в будинку є домашні тварини або багато килимів – то швидше. Основна причина перегріву ноутбука – забита пилом система охолодження і висохлий шар термопасти.

Чищення системи охолодження ноутбука – не найпростіша процедура, особливо якщо потрібно замінити термопасту. У багатьох моделях, щоб дістатися до кулера необхідно повністю розібрати весь ноутбук. Робити це слід дуже обережно, тому що можна пошкодити безліч проводів і шлейфів. Тому не професійному майстру не слід робити спроб почистити ноутбук самостійно, так як це може призвести до пошкоджень і значно більших витрат на ремонт своєї техніки.
У всіх ноутбуках перегрівання призводить до нестабільної роботи системи, і це може привести до згорання чіпа відеокарти, моста або материнської плати. У деяких випадках, коли теплова защітата не працює – згорає центральний процесор.

Тому якщо ваш ноутбук гріється, шумить, вимикається під час роботи – доцільно здати його на чистку системи охолодження в сервісний центр. Заміна згорілих запчастин призведе до великих витрат, ніж профілактика апарату.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис