Чи довго прослужить iPad

 ipad

У цій статті розглянемо мінуси і плюси iPad.
Мінуси планшета:

Алюмінієвий корпус, алюміній гірше пластика, при сильних ударах, алюміній схильний до деформації, пластик немає, це дозволяє просту заміну тачскрина, у разі падіння планшета.Пластіковий корпус долее пружний, легше, пластик одноколірний, з нього не злізе фарба, як з алюмінію.

Плата планшета складається з двох частин і не є жорстке кріплення між ними, лише кріплення до корпусу і шлейф. В результаті висить напис «Пошук» у лівому верхньому куті (навіть за наявності SIM-карти) і постійно перезавантажується хвилинної періодичністю
Плюси планшета:

Герметичність корпусу iPad, практично виключає попадання вологи і пилу. Всі мікросхеми залиті компаундом, при користуванні в перебігу багатьох років, всередині пристрою панує стерильний порядок.
Збалансованість заліза і софта. Вся продукція Apple базується на власній операційній системі, що дозволяє збільшити швидкість і підтримку багатозадачності, якої відрізняються яблучні пристрою.
Виходячи з вищезгаданого, у iPad є свої плюси, мінуси.Учітивая вищесказане, вибираючи планшет, звертайте увагу на різні критерії, не варто фанатично вірити, що «яблучна» продукція понад надійна.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис