Система Windows не завантажується

Windows не загружаеться

Бувають ситуації, коли «виндовс» перестає завантажуватися. Таке може трапиться якщо комп’ютер підхопив вірус – це призводить до проблем із завантаженням. Щоб вирішити цю несправність використовуйте утиліту «SafeBootKeyRepair». Після цього перезавантажте ноутбук і увійдіть в безпечний режим.

Такі помилки як 0х0000007в (0XF8A7F524, 0XC0000034, 0X00000000, 0X00000000)

мають назву «Лики смерті» при цьому з’являється синій екран. Може бути в момент процесі інсталяції I / O системи пристрій не визначився його драйвером, або не може розпізнавати якийсь пристрій сама система.

Щоб така ситуація не виникала, використовуйте виключно ліцензійні програми.

Якщо ставите новий SCSI контролер або адаптер, можливо ви зіткнетеся з подібною проблемою. Щоб усунути дану несправність, треба редагувати BOOT. На ARC системах запустіть «Setup». Якщо зробити таке самому у вас не виходить, використовуйте помічник (Administrators Guide).

Коли версія описана вище не допомагає – натисніть «Пуск» – «Чи виконає», потім натисніть з клавіатури msconfigі, клікніть «OK»-натисніть перезавантаження.

Якщо у вас не виходить вирішити проблему – звертайтеся до наших майстрів. Маючи великий досвід за плечима ми в найкоротші терміни усунемо навіть найскладнішу проблему.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис