Синій «Екран смерті» на ноутбуці

синий экран смерти

«Екраном смерті» називають повідомлення про помилку в операційній системі, при цій помилку на екран виводиться синє зображення з відповідними написами. Помилка, як правило з’являється в коді ядра або драйвера. На екрані детально описано, яка саме помилка сталася.

На вашому ноутбуці з’явився синій екран? Можна спробувати відремонтувати самому, інформації, як це зробити досить багато в інтернеті. Але ми рекомендуємо довірити відновлення працездатності Вашого ноутбука або комп’ютера професіоналам, тому, що вся інформація, яка є в інтернеті, призначена для системних адміністраторів або ж дуже просунутих користувачів. Звичайному користувачеві, без технічних знань буде складно це зробити або неможливо. До нас часто звертаються клієнти, які начитавшись статей з ремонту, приступали до усунення неполадки самостійно, ніж зробили ноутбука або комп’ютера гірше. Нерідкі випадки, коли такі «умільці» видаляли всю інформацію з комп’ютера.

При виникненні неполадок з ноутбуком або комп’ютерам звертайтеся в наш сервісний центр. Наші майстри усувати будь-яку неполадку в найкоротші терміни і якісно, ми маємо власне обладнання і програмним забезпеченням, для повноцінного ремонту Вашої техніки. Після нашого ремонту Ви отримаєте гарантію на всі види послуг. Всю потрібну Вас інформацію по ремонту, можна отримати, звернувшись в наш кол-центр.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис