Що робити якщо в iPhone потрапила вода

в Iphone попала вода

Якщо в корпус вашого iPhone 5 потрапила в вода – необхідно обов’язково зробити повну чистку. Інакше почнуться процеси окислення і корозії на платі. Це призведе до повної непридатності мобільного телефону. Нижче наведена послідовність дій з розбирання, чищення і збірці Apple iPhone 5:

Спершу зніміть дисплей – відкрутивши два болти, які знаходяться на нижній межі апарату.
Від’єднайте дисплей від центральної плати. Відкрутіть захисний металевий екран і приберіть його.
Повільно від’єднайте три шлейфу, і отклад дисплей в сторону.
Відкрутіть захисний екран, що знаходиться над контактом батареї.
Отщелкніте шлейф харчування.
У Iphone 5 акумуляторна батарея приклеєна до корпусу, її слід не поспішаючи зняти.
Після цього, потрібно почистити ті місця, куди потрапила волога.
Від’єднайте шлейфу залитого елемента і всі видимі дроти.
Почистіть залитий елемент. Щоб прибрати сліди окислів і запобігти їх подальше поширення, необхідні спеціальні хімічні розчини.
Також айфон, після попадання вологи, слід почистити в ультразвукової ванні.
Залишилося просушити апарат, і зібрати його в зворотній послідовності.
Якщо в телефон потрапила волога – то це може призвести до дуже негативних наслідків. Під дією корозії системна плата телефону може вийти з-ладу, і вже ні якої майстер не зможе вам допомогти. Врятує лише повна заміни плати. А це майже полстоімості нового телефону.

Якщо у вас трапилася така ситуація, як залитие iPhone 5 (або іншої моделі) рідиною, по можливості відразу несіть ваш телефон в сервісний центр, щоб професіонали виконали ряд заходів, спрямованих на запобігання руйнування запчастин телефону.

iPhone 5 досить складний у розбиранні. При його розібрання або збірці може пошкодитися шлейф, контактна група і т.п. І якщо у вас немає спеціальних інструментів і знань – краще не пробувати відремонтувати телефон самостійно. Радимо зверніться до сервісного центру з ремонту телефонів Apple, де є спеціальне обладнання та висококваліфіковані майстри.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис