Що робити якщо пилосос не вмикається

Пылесос не включается

У цій статті майстри нашого сервісного центру розкажуть про найпопулярнішу поломку пилососів: пилосос не вмикається. А також про причини виникнення та методи їх усунення. Скажемо відразу, що головна причина: перегрів мотора. Особливо часто це відбувається в літні спекотні дні після тривалої прибирання. Якщо мотор повністю згорів – допоможе заміна мотора пилососа. Ціни на мотори стартують від 170 грн, залежно від моделі та потужності.

Якщо пилосос не вмикається:

  • Перевірте розетку, можливо вона не працює.
  • Якщо з розеткою все гаразд – перевірте вилку. Якщо розетка розбирається, тоді відкрутіть гвинти для кріплення і огляньте її всередині. Якщо розетку розібрати не можна – то просто перевірте її на присутність зовнішніх пошкоджень.
  • Огляньте шнур, на ньому не повинно бути зламів і механічних пошкоджень. Найбільш ретельно перевірте місця входу шнура в пилосос і в вилку.
  • Ви не виявили зовнішніх поломок – розберіть пилосос. По-перше, знайдіть місце, де шнур сполучений з вимикачем. Якщо шнур і вимикач цілий, тоді перевірте чи йде струм на щітках двигуна. Коли напруга йде на щітки (графітні), значить, зламався електродвигун або зламані щітки.

Розберіть пилосос у вимкненому стані і знайдіть двигун, після цього включити акуратно пилосос. Якщо електродвигун іскрить, цьому може бути 3 причини: графітові щітки зносилися, межвитковое замикання в обмотці якоря, ви перевисили максимальне навантаження на двигун. Коли ви виявили що причиною був знос щіток, тоді потрібна заміна графітних щіток.

Якщо ви замінили щітки, а мотор продовжує іскрити – тоді причиною несправності є межвитковое замикання обмоток якоря або стартора. Зробити самостійний ремонт в такій ситуації складно, потрібно мати спеціальні знання. Тому варто звернутися в сервісний центр, який займається ремонтом пилососів.
Ще одна причина, через що мотор починає іскрити – дуже велике навантаження на двигун. У даній ситуації або засмітилися фільтри (потрібно прочистити фільтри), або зносилися підшипники, потрібна їх заміна
Якщо самостійно не виходить розібратися з поломкою – звертайтеся до наших фахівців. Майстри в найкоротші терміни виконають ремонт пилососа будь-якої складності за доступною ціною.

 

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис