Без категорії

Розбився екран в нетбуці

 замена экрана в нетбуке

Нетбук – це переносний, портативний ноутбук, енергоспоживання його менше в рази, ніж енергоспоживання ноутбука. Нетбук став незамінним помічником користувачеві, який веде активний спосіб життя. Найчастіше поломки нетбуків пов’язані саме з тим, що при транспортуванні його ронять або вдаряють. При падінні характерна така проблема, як розбитий екран.
Матриця нетбука складається з шару скляних поляризаторів і рідких кристалів, які заповнюють простір в шарах поляризаторів. При ударах або падіннях, кристали витікають через тріщини.

Їли матриця пошкоджена, то зображення може бути присутнім тільки частково, або відсутні полностью.Екрани нетбука досить крихкі, поводитися з ними потрібно дбайливо, а в разі необхідності заміни, виробляти її тільки в сервісному центрі. Заміна матриці відбувається в кілька етапів:

Розбирання корпусу нетбука.
Від’єднання шлейфів та живлення матриці.
Чищення корпусу і установка нової матриці.
Перевірка працездатності.
Існує досить багато моделей нетбуків, на одну модель нетбука може підходити кілька видів матриць, це пов’язано з ревізією нетбука. Бувають випадки, коли дістати матрицю потрібної ревізії неможливо, в таких випадках встановлюється аналог.
Прошивка матриці відбувається таким чином:

чіп пам’яті матриці випаюється;
дані чіпа перепрограмовуються за допомогою програматора.
Після перепрограмування чіп встановлюється на колишнє місце. Нерідкі випадки перепрограмування матриці без зняття чіпа. Такі процедури проводяться тільки в сервісному центрі. У нашій майстерні майстри виконають діагностику Вашого апарат і в максимально швидкі терміни усувати виявлену поломку.

Наші майстри так само дадуть Вам консультацію після ремонту, як уникнути безлічі поломок нетбука. У цій статті надамо поради з приводу матриці нетбука і як продовжити їй життя:

Протирайте екран тільки спеціальними серветками. Заборонено чистити екран спиртом або водою, що б не пошкодити матрицю.
При носінні нетбука використовуйте чохол або сумку.
Не розміщуйте на клавіатуру сторонні предмети, що б при закритті нетбука не пошкодити екран цим предметом.
Настійно не рекомендуємо проводити заміну матриці в домашніх умовах, не маючи навичок і досвіду.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*