Без категорії

Ремонт вентиляторів

 

Ремонт вентиляторов

З настанням літа вентилятор стає незамінним рятівником від спеки і спеки. Вентилятори використовуються в офісі, вдома, на дачі і в державних установах.
Внаслідок великого навантаження на цю техніку в літній час, вентилятори виходять з ладу і потребують ремонту.
У нашому сервісному центрі проводиться оперативний і професійний ремонт вентиляторів всіх виробників (Aurora Binatone Delfa Dyson Ergo Honda Mystery Rikon Rotex Saturn Scarlett SeaBreeze UFO Vitek). Наш майстри проводять ремонт будь-якої складності. Демократичні ціни і якісний ремонт – це відмінні риси нашої компанії.

В основному вентилятори виходять з ладу через перепади напруги в мережі або неправильної експлуатації та несвоєчасної профілактики. Ремонт підлогових вентиляторів полягає в комплексі заходів, які спрямовані на усунення поломки.

Ми надаємо такі послуги з відновлення вентиляторів:

  • Ремонт або заміна плати управління
  • Розбирання, очищення, змащування двигуна
  • Реанімація або заміна двигуна
  • Профілактика ременів, кожухів та змащування підшипників
  • Контроль і профілактика фільтрів і кріплень

Діагностика та ремонт вентиляторів проводиться за допомогою спеціального діагностичного та паяльного обладнання в наших майстернях.
Для того щоб продовжити життя вашому пристрою, ознайомтеся з правилами експлуатації, так як правильне використання техніки вбереже її від поломок.
У разі якщо поломка все таки трапилася – звертайтеся в наш сервісний центр, ми зможемо допомогти. На всі види ремонтів ми даємо гарантію.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*