Без категорії

Ремонт варильних панелей (поверхонь)

Plita-elektricheskaya

Кухонне обладнання деколи виходить з ладу, як і будь-яка інша техніка. Поломка вручений поверхні – це величезне незручність, так як плита використовується щодня. Якщо Ваша робоча поверхня зламалася, просто зверніться в наш сервісний центр, наші інженери здійснюють ремонт виручених поверхонь всіх виробників.

Варильні поверхні не тільки більш зручні і функціональні, але і не вимагають особливого догляду, а їх стильний дизайн прикрасить будь-яку кухню. Електрична панель – це просто знахідка для невеликої кухні.

Вам потрібен терміновий ремонт вручений панелі?

Як більшість кухонної техніки, варильна панель може несподівано зламатися. В основному це трапляється через зношування деталей або в результаті неправильної експлуатації. Хочемо заспокоїти власників даного приладу, а також тих, хто роздумує над покупкою – у разі несправності наші інженери завжди зможуть швидко і якісно допомогти з ремонтом виручених поверхонь будь-якої складності.

Зверніть увагу, що Вам не буде потрібно, у випадку поломки поверхні, знімати її і вести до сервісного центру. Адже це не тільки займе багато часу, але і залишить Вашу сім’ю без можливості приготування їжі. Наші майстри проводять діагностику і всі роботи з ремонту вдома у замовника.

Оперативний і високоякісний ремонт варочних поверхонь – це можливо, просто зателефонуйте в наш сервісний центр.

Переваги нашого сервісного центру:

Ми проводимо ремонт виручених поверхонь всіх виробників, в тому числі: Whirlpool, Bompani, Ardo, Zanussi, Beko, AEG, Gorenje, Indesit, Siemens, Samsung, Ariston, Hansa, Electrolux, Bosch, Neff, Brandt, Candy, Delonghi, Kaiser і інших марок;
Варильні поверхні, газові та електричні, інженери готові відремонтувати поломку будь-якої складності, ремонт проводиться пр допомогою мобільного високотехнічного обладнання;
Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, що гарантує якість і довговічність наших послуг;
Проводимо ремонт варочних поверхонь склокераміка;
Наші фахівці займаються заміною розбитих стекол у варильних поверхнях, на відміну від багатьох інших сервісних центрів;
Ми даємо гарантію на всі види ремонту;
Наші ціни адекватні і доступні.
Якщо зламалася Ваша варильна панель – зателефонуйте до нас, і Ви переконаєтеся, що працювати з нами зручно, надійно і вигідно!

Цена работы: 299 грн
 1. Оля Відповіcти

  Чому електрична варильна поверхня сама запалюється??

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день! ВАызов мастера по Киеву и диагностика стоит 100 грн. Если это поверхность с электроподжигом – не сможем помочь, не ремонтирует.

   Задайте вопрос

   *