Ремонт вакууматорів

remont-vakuumatoraВакууматор використовуються для упаковки різних продуктів. Основним його принципом роботи є відкачування кисню, що дозволяє на довгий час збереже свіжість продуктів. Якщо це пристрій вийшов з ладу варто звернеться в спеціалізований сервіс центр з ремонту вакууматором.

Вирішити всі питання відносно обслуговування і ремонту вам допоможе “Мій-сервіс”. Ми здійснюємо якісний і оперативний ремонт вакууматором в Києві.

Поширені поломки вакууматора:

– Апарат не до кінця відкачує повітря (втрата потужності);
– Вихід з ладу компресора;
– Несправність проводу або вилки живлення;
– Поломка панелі управління;
– Вихід з ладу електронної частини пристрою.

Лагодження, наладку, профілактику, діагностику та ремонт необхідно довірити тільки кваліфікованим майстрам, оскільки, не маючи спеціального обладнання, навичок і досвіду вам не вдасться самостійно відремонтувати вакууматором.

Ремонт вакууматором виробляється в кілька етапів

Для того, що скористатися нашими послугами вам необхідно залишити заявку. Якщо ви у вас немає можливості доставити апарат в наш офіс, тоді скористайтеся послугою виклику майстра. Наш оператор зв’яжеться з вами для узгодження точного часу.

Для точного і швидкого встановлення причини поломки, майстер проводить повну технічну діагностику. Оголосивши вартість та отримавши підтвердження від клієнта, фахівець приймається за усунення несправності. По закінченню виконується тестування пристрою на працездатність і виписується гарантійний чек.

Наші переваги:

– Безкоштовна консультація та діагностика;
– Компетентні і грамотні співробітники;
– Проведення профілактичних робіт;
– Прямий доступ до складу з оригінальними запчастинами;
– Повне технічне оснащення майстерень;
– Виїзд майстра додому по місту та області;
– прийнятні ціни;
– Надання гарантії якості.

“Мій-сервіс” – це сервісний центр по вакууматорам, який відповість на всі ваші питання і допоможе впорається з різними проблемами, що виникли при роботі пристрою.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис