Без категорії

Ремонт соковижималки Scarlett

Zemanta Related Posts ThumbnailУ нашому сервісному центрі ви можете отримати висококваліфіковану допомогу досвідчених фахівців з обслуговування та ремонту соковижималок Scarlett. Ми гарантуємо якісне та оперативне усунення поломок різної складності і відновлення працездатності пристрою. Завдяки високій кваліфікації і відповідних знань наші майстри оперативно справляються зі своєю роботою.

Жителі Києва та області можуть скористатися сервісом професіоналом. Наші майстерні розташовані в кожному районі Києва, а також наші майстри виїжджають на будинок по місту та області. Наші співробітники мають все необхідне обладнання та інструменти.
Основні несправності, які можуть виникнути при роботі соковижималок:
– Поломка дроти та виделки;

– Обрив контактів;

– Вихід з ладу перемикачів;

– Замикання статора;

– Вихід штифта зі звичайного положення.
Будь-який ремонт наші співробітники починають з повною технічної діагностики, це дасть можливість точно і оперативно встановити поломку. У разі необхідності зміни деталей на нові, ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. Після виявлення причини, ми зв’яжемося з клієнтом і оголосимо йому вартість ремонту і тільки після його згоди приступимо до виконання необхідних робіт.
Рекомендації від наших фахівців:
– Перед тим як розібрати соковижималку відключіть її від мережі;

– Не допускайте проникнення рідини у всередину пристрою;

– Мити знімні деталі необхідно проточною водою;

– Не встановлюйте деталі від інших соковижималок;

– Не варто самостійно ремонтувати пристрій;

– Не в якому разі не чіпайте руками рушійні частини соковижималки;

– Перед тим як включати соковижималку переконайтеся в правильній збірці приладу.
По завершенню всіх етапів ремонту кожен клієнт отримає гарантійний чек, що дозволить при наступному виникненні неполадок безкоштовно отримати консультацію та сервісне обслуговування. Наші майстри прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*