Без категорії

Ремонт соковижималки Рhilips

Zemanta Related Posts ThumbnailПри складанні соковижималок Philips виробник використовує всі найвищі стандарти. Соковижималки цієї фірми дуже функціональні і надійні, а також мають велику різноманітність дизайнів і цін.
Наш сервісний центр виконає будь-який ремонт соковижималок Philips у Києві та області. Провести обслуговування на вищому рівні нам дозволяє наявність необхідного обладнання, а також багаторічний досвід співробітників.
 

Несправності, які можливі з соковижималками Philips:
– На виході виходить не якісний сік;
– Не працює панель управління;
– Мимовільне відключення;
– Втрата потужності;
– Знос деталей;
– Пошкодження механічного характеру та ін.
При найменшому порушенні в роботі пристрою, щоб уникнути більш серйозних дефектів необхідно відразу ж звернеться за допомогою до висококваліфікованим фахівцям. Наші майстри в найкоротші терміни ліквідують навіть найскладнішу поломку.
Ми надаємо:
– Безкоштовну консультацію від фахівців;
 

– Повну технічну діагностику соковижималки; 

– Виїзд майстра додому в зручний для клієнта час; 

– Наявність оригінальних запчастин від фірми виробника; 

– Новітнє обладнання та інструменти; 

– Оперативне виконання необхідної роботи; 

– прийнятні ціни; 

– Гарантія на весь спектр послуг і багато іншого.
Необхідно регулярно проводити профілактичні заходи. Перед тим як підключити техніку до мережі перевірте правильність збірки. Після кожного використання слід мити знімні деталі пристрою під проточною водою, а основний корпус просто протерти вологою ганчіркою, щоб не допустити проникнення у всередину рідини. Не залишайте включену соковижималку без нагляду.
Для того, щоб скористатися сервісом нашого центру вам необхідно всього лише залишити заявку на сайті або зателефонувати нам. Якщо у вас немає можливості або часу для того щоб привести соковижималку до нас, ви можете викликати майстра додому. Ми продовжимо термін служби вашої соковижималки Philips на довгі гди.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*