Без категорії

Ремонт шнеків

Zemanta Related Posts ThumbnailЯкщо ви помітили якісь неполадки при роботі шнеків, не варто намагатися самостійно відновити їх працездатність. Це справа краще довірити професіоналам. Наш сервісний центр пропонує свої послуги з відновлення та ремонту шнеків. Наші майстерні розташовані в кожному районі Києва, а також для більшої зручності наших клієнтів доступна послуга «Виклику майстра» як по місту, так і по області.

Перелік послуг:

– Комплексна діагностика;
– Відновлювальні та профілактичні Рабат;
– Установка і модернізація;
– Допоможемо поліпшити продуктивність і багато іншого.

Майстри мають не малий досвід роботи і високу кваліфікацію в даній області, а майстерні оснащені всім необхідним обладнанням для здійснення якісної роботи в стислі терміни.

Наші переваги:

– Досвід і висока кваліфікація персоналу;
– Проведення безкоштовної діагностики шнеків, що дає можливість оперативно і точно визначити місце і ступінь поломки;
– Наявність сучасного технічного обладнання;
– Прямий доступ до фірмових запчастин;
– Адресний виїзд майстра;
– Лояльна цінова політика;
– Надання гарантії якості на весь спектр послуг.

У процесі сервісного обслуговування у вас є можливість отримати консультацію від професіоналів з експлуатації та обслуговування шнеків. Оглянувши пристрій візуально і провівши діагностику, майстер озвучить вартість ремонту і тільки після згоди клієнта приступає до усунення виявлених дефектів. По закінченню всього процесу на руки ви отримаєте готове до роботи обладнання та гарантійний чек.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших фахівців по телефону або відвідавши нашу майстерню. Ми гарантуємо 100% і якісне виконання всіх наданих послуг в обумовлені терміни.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*