Ремонт шлангів пилососа

remont-shlangov-dlya-pilesosovЯкщо ваш пилосос відмінно функціонує, але з’явилися труднощі зі шлангом, не варто поспішати викидати його. Ви можете спробувати самостійно налагодити його роботу. Для цього вам знадобиться скотч, стара шина від велосипеда, шматочок дроту, ножиці і гумка.

Способи усунення виниклих несправностей

Якщо знизилася потужність пилососа і він почав слабо всмоктувати повітря, при цьому значно збільшився шум під час роботи, в першу чергу необхідно оглянути гофру пилососа. Можливо вона просто забилася в результаті попадання крупного сміття. Для видалення стороннього вмісту, витягніть шланг по всій довжині і подивіться всередину. Якщо ви не побачите просвіту, скористайтеся довгою рейкою із закругленими кінцями, щоб відчистити шланг.

Виявивши незначні тріщини на шлангу, ви можете скористатися велосипедної шиною. Срежте невеликий шматочок шини, величиною трохи більше пошкодженого місця і надіньте його на гофру. Потім закріпіть спеціальними резинками в ділянці з тріщинами.

Якщо тріщини шланга зовсім малих розмірів, то можна скористатися звичайним широким скотчем або стрічкою для вікон. Зробіть кілька обмоток скотча навколо пошкодженого місця, захопивши 6-8 см. Від місця тріщини з обох сторін.

При практично повному розриві шланга, необхідно остаточно його розрізати, попередньо підібравши відповідну гумову трубку відповідного діаметру. Натягніть краю шланга на трубку завдовжки 10-12см і закріпіть їх дротом, а потім намотайте зверху ізоляційної стрічки.

Однак, якщо вам не хочеться возитися з цією проблемою, і ви хочете заощадити свій час, ви завжди можете звернутися до нас!

Сервіс з ремонту шлангів пилососа від майстерні “Мій-сервіс”

Фахівці майстерні “Мій-сервіс” якісно виконають ремонт шланга пилососа в Києві. Ви можете занести зіпсований шланг в одне з наших відділень або оформити виклик майстра додому для його ремонту. Крім усунення поломки, буде проведена профілактика і повна діагностика пилососа на наявність інших можливих несправностей, а також його чищення, змащення і регулювання.

Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис