Без категорії

Ремонт шланга від пилососів

Zemanta Related Posts ThumbnailСьогодні важко уявити собі прибирання в будинку без такого помічника як пилосос. Хоч цей прилад і вважається дуже міцним і довговічним, але його зовнішні комплектуючі найбільше схильні до поломок. Іноді трапляється таке, що при роботі пилососа в самий невідповідний момент виходить з ладу шланга. У більшості таких випадків виною цьому служить недбале поводження і механічні пошкодження. З усіма цими проблемами вам допоможуть впорається наші фахівці.

Наш сервісний центр надає послуги по зміні і ремонту шлангів від пилососів. Для цього ми маємо всі необхідні інструменти і наявність багаторічного досвіду наших співробітників. Сервісне обслуговування проводиться як в майстерні, так і на дому по Києву і області. Основним завданням, яке ставлять перед собою наші майстри – це висока якість і своєчасне виконання всіх необхідних робіт.

Основні несправності шланга від пилососа:

– Відрив шланга від підстави або ручки. Найчастіше трапляється при сильних скручуваннях і не правильному зберіганні.
– Виникнення тріщин по всій довжині на гофрованому шлангу. Таке можливо при спробах підняти пристрій за шланг, різким смикань, сильному натягу, багаторазовому перекручуванні і проникненні гострих предметів.

Наші професіонали оперативно впораються з будь-якою несправністю. Щоб уникнути серйозних пошкоджень шланга, необхідно після кожного використання очищати його від забруднень і дотримувати не складні правила технічної експлуатації.

Особливості нашого сервісного центру:

– Ми відповідально підходимо до виконання поставлених перед нами завдань;
– Виконуємо безкоштовну діагностику (у разі здійснення подальшого ремонту у нас);
– У випадку необхідної заміни, використовуємо тільки оригінальні шланги та їх комплектуючі;
– По закінченню обов’язково виписуємо гарантійний чек;
– Наші майстерні ви зможете знайти в кожному районі міста Києва;
– Повне технічне оснащення майстерень;
– прийнятні ціни.

Звернувшись за допомогою саме до нас, ви отримаєте весь ряд перерахованих вище переваг. Грамотний, індивідуальний підхід і цінова політика вас приємно порадують.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*