Без категорії

Ремонт Samsung Galaxy S5 G900H Blue

Zemanta Related Posts ThumbnailSamsung – один з лідерів на ринку з продажу. Вони підкорюють користувачів своїм функціоналом, якістю і практичністю. У модель Samsung Galaxy S5 G900H Blue було внесена величезна безліч змін і різних доповнень. Він захищений від проникнення вологи, забезпечений сканером для відбитку пальців, покращена якість дисплея, значно підвищений об’єм батареї і багато іншого. Але навіть сама надійна техніка також схильна поломок. Наш сервісний центр здійснює діагностику, профілактику, наладку і ремонт Samsung Galaxy S5 G900H Blue.

Можливі несправності при роботі смартфона:

– Мерехтить дисплей при включенні;
– Гасне екран;
– Сильне нагрівання пристрою;
– Поломка сенсорної панелі;
– Телефон швидко розряджається;
– Механічні пошкодження при падіннях і ударах (тріщини екрану);
– Відсутність сигналу мережі;
– Чутні перешкоди при розмові;
– Вихід з ладу роз’ємів.

Щоб не допустити виникнення серйозних поломок слід своєчасно проводити профілактичні роботи, дбайливо поводитися з пристроєм і дотримуватися правил експлуатації. Наш сервісний центр оснащений всім самим необхідним обладнанням, що дозволяє виконувати обслуговування та ремонт якісно, ​​оперативно і на вищому рівні.

Ми надаємо наступні послуги:

– Зміна екрану;
– Зміна скла і тачськріна;
– Відновлення ланцюга харчування;
– Зміна мікрофону і динаміка;
– Заміна камери або її скла;
– Зміна акумулятора;
– Лагодження модуля GSM, Wi-Fi;
– Перепрошивка пристрою;
– Заміна частин корпусу;
– Відновлення бічних клавіш;
– Очищення при проникненні різних забруднень;
– Лагодження роз’ємів і багато іншого.

Самостійно відновити нормальну роботу смартфона не вдасться, оскільки сучасні пристрої без наявності знань і спеціально призначених для цього інструментів у вас не вийде. Наші фахівці мають відповідні навички, високу кваліфікацію та досвід роботи з даною технікою. Це дозволить їм провести діагностику, точно і швидко визначити причину несправності і також швидко її усунути.

Наші переваги

Філії майстернях можна знайти в кожному районі Києва. Також можна скористатися послугою виклику майстра додому в будь-який зручний для вас час. Це дозволить вам спостерігати за всім процесом роботи майстра. Ми маємо прямий доступ до оригінальних запчастинах від виробника. По закінченню роботи майстер обов’язково випише вам гарантійний чек.

Залишити заявку або задати питання можливо по телефону, замовивши зворотний дзвінок. Ми неодмінно вам передзвонимо. Якість і терміни виконання роботи вас приємно здивують.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*